İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Free Hosting

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar

Bu google ilk çıktığında düşünmüştüm hayata geçirmek istedik tam ve çevremde google hakkında bilgili kişiler googlenin bize ödeme yapmayacağını söylediler...

Konu nedir?

Şimdi birçok sunucu kiralayıp php destekli free host vermeyi düşünüyoruz apache ve php çekirdek üzerinde birkaç ayar ile sayfada ne olursa olsun üst kısıma google adsensemiz çıkacak ancak free host tabi bu belki 1000 belki 3000 kişi kullanacak ve bu kişiler illegal şeylerde yapabilir ama adsense sayesinde büyük miktarda bir para kaldırılada bilir google yarın öbür gün bir sakatlık çıkarmaz ise :)

Söyle özetleyelim kafa kurcalamayacak şekilde birkaç sunucu üzerinden Free host verilecek ve bu free host larda google adsense kodu her sayfanın üst kısmına otomatik yerleşecek google bize sağlıklı ödeme yapması için bizim ne yapmamız gerek...

S

SupRAdyN

Misafir
free host verip adsenseden gelirler sizemi calısacak. acık olarak durum bu ise sanırım adsense icin tehlikeli durum olabilir. ama yinede adsense icin googleye mail atıp ayrıntıyı ögrenebilirsiniz.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip bir servis için Adsense Premium yayıncısı olmak gerekiyor bunun için de Google'ın aradığı şart aylık min. 5 milyon arama ve/veya 20 milyon içerik gösterimidir. Eğer bu rakamlara yaklaşabileceğini düşünüyorsan başvurabilirsin.

Standart Adsense kullanmanı tavsiye etmem muhtemelen kısa sürede banlanırsın.

https://www.google.com/adsense/premium

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
free host verip adsenseden gelirler sizemi calısacak. acık olarak durum bu ise sanırım adsense icin tehlikeli durum olabilir. ama yinede adsense icin googleye mail atıp ayrıntıyı ögrenebilirsiniz.
Aynen öyle yani gelirler bize gelecek istesede kullanıcı (hemen anti banner çıkarmazlar ise) o google reklamlarını kaldıramayacak buna karşılık bizden bedava hosting almış olacak sistemli birşey free hosting sitelerini bilirsin....

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tip bir servis için Adsense Premium yayıncısı olmak gerekiyor bunun için de Google'ın aradığı şart aylık min. 5 milyon arama ve/veya 20 milyon içerik gösterimidir. Eğer bu rakamlara yaklaşabileceğini düşünüyorsan başvurabilirsin.

Standart Adsense kullanmanı tavsiye etmem muhtemelen kısa sürede banlanırsın.

https://www.google.com/adsense/premium
Yazdıktan sonra gördüm yazını ancak bir zaman var mı? Birden pat diye 20 milyon gösterim olmayacak çünkü....

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detayını ben de pek iyi bilmiyorum ama sanırım "rüştünü ispat etmiş" bir site olması gerekir, "büyüyeceğiz" gibi talepler muhtemelen sürekli yapılıyordur. Ama bunu yorum olarak söylüyorum tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
premium vermezler ama maille durumu anlatın.
bloglarda kullanan arkadaşlar var ise daha net birşeyler çıkar.

S

SupRAdyN

Misafir
en kesin cözümü google adsenseye mail atarak alabilirsin burda bizler ne desek bos tahmn sölüyoruz.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Peki detaylı olarak bir mail gönderdim bakalım ne cevap verecekler....

İlginiz için teşekkürler...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ecnebilerden bu isi yapanlar var.
1) Google AdSense'den destur aliyorsun.
2) Eger destur alinirsa, kullicilarin sayfalarinda kendilerine ait AdSense kodu koydurtmuyorsun (bir sayfada birbirinden farkli musteri kodu olan AdSense kodu yayinlanamaz kurali).
3) Premium vermezler :)

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet somee.com ve 1asphost.com gibi siteler uzun zamandır üyelerinin siteleri üzerinden adsense yayınlıyorlar ve kullanıcalar illegal ve hatta boş sayfa bile hazırlasalar o reklamlar çıkıyor ve google de buna hiç bir şey demiyor.Evet belki anlsşmışlar olabilirler.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cevap geldi direk Premium verilmiyor 20 milyon bir gösterim olunca zaten bizi Premium yapıyorlarmış okadar uzun yazdım pek istediğim cevapları vermediler sadece bu geldi cevap...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5