İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Free mail hizmeti ariyorum

D

discoface

Misafir
atmoss' Alıntı:
Arkadaslar elimde iyi bir domain var o yuzden bu kadar kasıyorum.
gunumuz sartlarında 1 -2 gb kotalı mailler verilirken 2 mb mail adresi almak
elbette sacma.. Ama bu biraz şeye benziyor.. Hani Murat 131 arabanız vardır , ama plakası BJK dir :) sonucta Tr de sadece 99 kişi alabiliyor

sadece 99 kişi derken bunun istanbulu, izmiri, ankarası, bursası ve daha birçok büyükşehiri var . yanı 99 kişi değil yüzlerce kişi :)

F

fenerli

Misafir
atmoss' Alıntı:
Arkadaslar elimde iyi bir domain var o yuzden bu kadar kasıyorum.
gunumuz sartlarında 1 -2 gb kotalı mailler verilirken 2 mb mail adresi almak
elbette sacma.. Ama bu biraz şeye benziyor.. Hani Murat 131 arabanız vardır , ama plakası BJK dir :) sonucta Tr de sadece 99 kişi alabiliyor
domain adını ve senin hesabına göre yaklaşık kaç kişinin bu hizmetten yararlanmak isteyebileceğini yazabilsen iyi olurdu.

D

discoface

Misafir
manyetic' Alıntı:
81x99=8019 tane olabiliyormuş.

ben bunu 34 BJK 05 olarak istiyorum DERSENİZ 81 E DÜŞER.:)

bu da yanlış abi :D
böyle olması için mesela ardahan'ın belkide 10binlerce araça daha ihtiyacı var. şu anda bjk plaka oldugunu sanmıyom orda :)
daha çift hanelilerdedirler çoğu ilimizde.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.gawab.com u kullanmıştım...

Server hızı yeterli, mailler yerine ulaşıyor ve mailleri sorunsuz alıyor, reklamları paylaşıyor, footer-header seçenekleri var. Renk paletinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz...

Aslına bakarsanız en iyi mail hizmeti veren yer diyebilirim, ancak bana göre en büyük dezavatajı ortadoğuya hizmet verdiği için çıkan arapça reklamlar, alışık olunmadığı için değişik görünüyor...

Bu para ile satılan scriptlerden alsak diyelim, kurulumu sorun olurmu? Ve düzenli kullanılan 1000 kullanıcınız oldu, tahmini ne kadar bant yer?

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bayposta kullandım pek memnun değildim postatr yi kullanıyorum yine aralarından en iyisi dene bilir türk servislerden arada sırada aksatlıklar oluyor sonuçta free hizmet.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
System32' Alıntı:
google bu işede el attı yakında çıkcak 23134321654 gözle bekliyorum...

eğer bu haber doğrıysa süper..

kaynak var mı acaba bilgi bulabilceimiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5