İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Free Tema Önerileriniz.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar Kişisel Tarzda Yeni Bir Blog Açmayı Düşünüyorum. Kişisel Olduğu İçin Başta Masraf Yapmayı Düşünmüyorum. Düzgün , Göze Hitap Eden , Karışık Olmayan Bir Ücretsiz Temaya İhtiyacım Var. ( Temada 4 Kutucuk Reklam ve Logo Yanı Reklam Bölümü Olursa Çok Daha İyi Olur)

Şimdiden İlginiz ve Yardımlarınız İçin Teşekkürler...

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Blogger öncelikli tavsiyem olacaktır fakat Wordpress istiyorsan Google dan bakabilirsin temalara.

renos16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bana pm atarsan sana wp premium temaların olduğu bir site önerebilirim.tek yapacağın beğendiğin temayı indirip türkçeleştirmek

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kardeş bana pm atarsan sana wp premium temaların olduğu bir site önerebilirim.tek yapacağın beğendiğin temayı indirip türkçeleştirmek

Teşekkür ederim . Türkçeleştirecek Kadar Bilgim Yok. Türkçe Olursa İyi Olur Diye Eklemeyi Unutmuşum.

Beğendiğin bir tema olursa editleme konusunda yardımcı olabilirim.

Yardımcı Olursan Gerçekten Sevinirim Düşündüğüm Bir İki Tema Var. Eğer Ücretli Yapıyorsan Pm'den Konuşarak Bir Orta Yol Bulmaya Çalışırız Teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5