İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Freelance İş Arıyorum

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Freelance web sitesi yaptırmak isteyenler pm den ulaşarak fiyat teklifi alabilirler (tabii ki işin detaylarını belirterek, aksi taktirde uygun bir fiyat vermek mümkün olmaz)

Referans Verebileceğin Son Sitelerim;

www.kilimli.com (Yaşadığım yerin web sitesi)
www.fnfmetal.com (Bursa'da bir ihracat şirketinin web sitesi)
www.capraz.net (Kodlama üzerine arkadaşıma yaptığım bir site)

Diğerleri;

www.cozumdanisma.com
www.is-ge.com
www.ekmud.org
www.korkmakorun.com (Editörleri tarafından veri ekleniyor,yeni bitti)
http://uait.uludag.edu.tr (Uludağ Üniversitesi-Uluslar Arası İlişkiler Topluluğu)

NOT : Şu anda Bursa'da ikamet ediyorum, Bursa'dan iş vermek isteyen olursa bizzat yüz yüze görüşmeyi daha uygun görüyorum. Ayrıca yaptığım sitelerin çoğunda admin paneli olduğundan ve veri girişlerini şirket kendisi yaptığından yazı karakterlerini ve image'ları beğenmeyebilirsiniz.

Cep Tel : 0544 3948516
Mail : [email protected]

Saygılarımla

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazeweb.com >> burayla bir ilginiz varmı burada adres samsun yazıyor ama bursa'da ikamet ediyorum demişsiniz.

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet fazeweb eskiden çalıştığım şirket. bu siteleri fazeweb adına yapmıştım. fazeweb de samsun'da.freelance olarak çalışmıştım onlarla.ama ben şu anda bursa'dayım. kafanızda herhangi bir soru işareti olmasın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5