İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FREELANCE WEBMASTER ARANIYOR.ÜCRETLİ VEYA HOST&

D

dolphin

Misafir
1+6 Sayfa olacak bir site için acil webmaster aranıyor.Site içeriği verildikten sonra 5 gün içinde tamamlanması istenmektedir.Site karşılığında uygun ücret verilecektir.

İstenirse bedel yerine verilecek bedele istinaden profesyonel hosting,domain ve arama motoruna kayıt hizmeti ücretsiz verilecektir.

Bilginize;

C

coolturk

Misafir
Selam,

Siteyi swish ile hazırlatmak isterseniz bana uyar. Neler yapabildiğimi görmek için şahsi sitemi görmeniz yeterli olacaktır. Görecekleriniz sadece örnek bazında çalışmalardır. Sizin için yapılacak çalışma daha da profesyonel olacaktır....

Saygılar,

Ekrem

coolturk.com
[email protected]

M

maxxlist

Misafir
yaparız ICQ : 85399942
bize ulasın mutlaka görüşelim içerikte sınır tanımayız

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb,
Cooltürk kardeş sen kendine çok güveniyorsun belli.Ama senin siten bir kere PHPNUKE ile yapılmış,SWISH ve flash örnekleride sen ben yaptım diyeceksin,O kadar güzelde değil, Düz site yapımını bırak flashla yapabilirim diyorsun,Kardeş sana tavsiyem reklam olsun diye buraya yazı yazma lütfen...
İyi çalışmalar

C

coolturk

Misafir
Selam SAVAGE....

Bak koçum sen önce kendine bil dilbilgisi hocası tut ve Türkçe nasıl konuşulur ve yazılır onu öğren sonra tasarım işine gir. Bu iletişim kuracağın kişiler için önemli bir konu. Farkındaysan forumdaki bu mesaja attığın mesaj konu ile hiç alakası olmadığı gibi sadece bana taş atmandan ibarettir. Aslına bakarsan ben senin derdinin ne olduğunu çok iyi biliyorum ama seni ve senin arkandakileri reklam yapmak istemiyorum.

Bana gelince tüm dünya ve özellikle Swish programının yaratıcısı bana yaptıklarımdan dolayı özel teşekkürler gönderirken senin bu şekilde düşünmen bence çok yanlış.

Farkındaysan hiçbir ticari amacım yok sadece eğitim amaçlı bir site geliştiriyorum. Ve şundan da çok net olarak eminimki benim swish ile yaptıklarımın kopyasını bile çıkaramıyacak kadar acizsin. Lütfen bu konuyu daha fazla uzatma, beni ve kendini buralarda küçük düşürme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5