İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

freemp3center.com u utanmaya davet ediyoruz!

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
freemp3center.com - sizi utanmaya davet ediyorum

arkadasim bu kadarina pes dogrusu...freemp3center.com da google adsense nin en çok veren klik reklami antispam ve business loan cikariyorsun (ki bu temelden 10 kere yasak), buna sozumuz yok, bu google ile senin arandaki mesele....Ama bunu cikarmak icin bize ait nospy.biz sitemizi harfiyen ve renklerde dahil notospam.org a kurma(kopyeleme) fikrine hayran kaldim. Ne kadar zeki oldugunun gostergesi...once sana adam gibi mail gonderdim, ama tik yok...sana buradan tum webmasterlarin gozu onunde sesleniyorum. Nereye kadar? Hicmi yuzun kizarmaz abi ya, arkadaslar su iki siteyi bir karsilastirirmisiniz? www.nospy.biz (bize ait) www.notospam.org ( bu da bu arkadasin dehaligiyla kurulmus harika bir tasarim.)

Yaziklar olsun...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız bi hata yaptık özür dileriz..

mail almadım alsam cevaplardım.. ayrıca bunu freemp3center yerine benim adımla yapsanız daha memnun olurdum çünkü bunu yapan freemp3center değil benim

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim bu kadarina pes dogrusu...freemp3center.com da google adsense nin en çok veren klik reklami antispam ve business loan cikariyorsun (ki bu temelden 10 kere yasak), buna sozumuz yok, bu google ile senin arandaki mesele....Ama bunu cikarmak icin bize ait nospy.biz sitemizi harfiyen ve renklerde dahil notospam.org a kurma(kopyeleme) fikrine hayran kaldim. Ne kadar zeki oldugunun gostergesi...once sana adam gibi mail gonderdim, ama tik yok...sana buradan tum webmasterlarin gozu onunde sesleniyorum. Nereye kadar? Hicmi yuzun kizarmaz abi ya, arkadaslar su iki siteyi bir karsilastirirmisiniz? www.nospy.biz (bize ait) www.notospam.org ( bu da bu arkadasin dehaligiyla kurulmus harika bir tasarim.)

Yaziklar olsun...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapan benim diyorum siz hala freemp3center diyosunuz

accountu supsend ettim afiet;)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size şöyle bi teklifim var

sitenizi satıyorsanız almak isterim bu şekilde çözmüş oluruz

p.m ile veya [email protected] msn adresiyle irtibata geçerseniz sevinirim..

S

Senbul

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
Rüzgar dali affetse bile KIRILMISTIR bir kere....

Yaw kırılmıs olsada en azından bazıları gibi cıkıpta yalan yanlıs yorum yapmıyor ;
hatasını kabul ediyor ve ozur diliyor.

Not : Zeynel al ala site bırakmıyacan yakında google'ada teklif sunacan ondan korkuyom :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek başlıkta davet etsen daha iyi olurdu.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadşla konuştuk

ilk defa bi site çalayım dedim sanırım hata ettim arkadaşa da bunu ilettim kendisi de özrümü kabul etti sağolsun mesele aramızda çözüldü

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HAYIR SANA bişi demedimde.

olay zincirleme gitmiş . asıl site sahibi ARKADAŞLAR övünmeli çok küçük emrahları çıktı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5