İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

freenode.net'de #iyinet odası.

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce gezerken irc.freenode.net'de iyinet isimli bir odanın kayıtlı olup olmadığına baktım. 27 hafta önce kayıt edildiğini gördüm. Acaba forumda webchat girişi olsa, isteyenlerin #iyinet odasında sohbet,muhabbet etmeleri sağlansa sizce nasıl olur ? Sonuçta hepimizde biraz da olsa mirc mazisi vardır :) Bana göre pek olumsuz tarafı olmazdı.

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isteyen zaten girip sohbet edebilir, foruma link koymaya ne gerek var ki :) Navbara ekleyeceksin de bilmemne yapacaksin da bi ton iş şimdi =)

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her kişi sitesine 5dk'da bi sayfa yada içerik yapsa ne olur biliyomusun :D

3-5 kere okumama rağmen dediğini tam olarak anlayamadım.

HITMAN : webchat oluşturmak o kadar zor birşey değil bildiğim kadarıyla. ekstra mirc açıp uğraşmak yerine burdan direkt giriş yapılabilir. :)

Ben sadece iyi olabileceğini düşünmüştüm. Sonuçta freenode.net gayet seviyeli ve opensource ile ilgilinen çoğu kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Sadece bir fikirdi. Anlaşılan konuya pek sıcak bakılmıyor :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3-5 kere okumama rağmen dediğini tam olarak anlayamadım.

HITMAN : webchat oluşturmak o kadar zor birşey değil bildiğim kadarıyla. ekstra mirc açıp uğraşmak yerine burdan direkt giriş yapılabilir. :)

Ben sadece iyi olabileceğini düşünmüştüm. Sonuçta freenode.net gayet seviyeli ve opensource ile ilgilinen çoğu kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Sadece bir fikirdi. Anlaşılan konuya pek sıcak bakılmıyor :)

IRC ve benzeri chat sistemleri forumlara her zaman zarar vermiştir halada vermektedir.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onun yerıne 5 $ flashchat kurulumu yapılır ustelık vb db lerını kullanıyor herkes otomatı kkayıtlı olur :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Forumda güncel konuları paylasmak daha güzel bende sıcak bakmıyorum sohbete tabi varsa öyle birsey tabi bizim dememize kalmıyo olursada olur .

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Freenode.net'te açılan sohbet kanalı, oranın kaynaşma vazifesini görebilir..

Misal, bundan 2-3 ay önceki freenode ceviz.net kanalı, orada paylaşım pek az olmakta... Çoğunlukla üyeler birbirini tanımakta...

Yani şöyle düşünebiliriz... Bir müessesenin müdavimlerini ağırlamak için açtığı bir kahvehane veya çay salonu gibi birşey...

Ben taraftarım bu konuda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5