İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Freeze Cold Cash kullanan var mı?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kabul edilisen tabii ki üye ol,ama herkesi kabul etmediklerini ve Türkleri daha zor kabul ettiğini belirteyim. Ayrıca ziyaretçi download etmeden önce ingilizce bir form doldurması isteniyor,formu doldurmadan download işlemi başlamayacağından kabul edilsen bile para kazanmak o kadar kolay olmuyor.

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kabul edildim zaten. Refferal linkimi verdim üye olmak isteyen diğer arkadaşlar için :) Getirisini merak ediyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir türlü kabul ettiremedim ingilizce site ilede başvurdum kabul etmediler .
nasil kriterleri var acaba senin siten ingilizcemiydi bir kaç özelligini paylaşmam mümkün mü
Site ismi vermeni istemiyorum yanlış anlama nasil bir siten vardida kabul ettiler onu merak ediyorum. :)

R

Reignman

Misafir
Bence bu adamların üyelik kısmında sorun var. Benim başvurularıma cevap bile gelmedi, yani ulaştığından bile şüpheliyim.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başvurular gidiyorda umursamiyorlar bile..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5