İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Front page de ilgili sorum oalcakdi.

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar
Front page de su asamalari yapiyorum:
ekle - web bileseni -dinamik efekler - vurgu duymesi
bu sekilde efekli buton ekliyorum pc de gosteriyor hostta tasidigimda soluk rekli oluyor buton yerlerinde butonlar gozukmuyor anlayacaginiz neden kaynaklaniyor olabilir? Nas1l duzelte bilirim ?

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaş sanırım hostunun bazı bileşenleri desteklemesi lazım bende IIS çalışan bazı kodlar hostumda çalışmıyor

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostla alakası yok bence

kod :

<applet code="fphover.class" codebase="../" width="53" height="20">
<param name="textcolor" value="#FFFFFF">
<param name="text" value="Macera">
<param name="color" value="#005E5E">
<param name="hovercolor" value="#009999">
<param name="effect" value="glow">
<param name="font" value="Dialog">
<param name="fontstyle" value="bold">
<param name="fontsize" value="9">
</applet>

codebase="../" bunda sorun var ama front pageyi kaydedince klasore bu dosya uzantılı birsey atmadı ama pc de calisiyor ...

S

siirgecesi

Misafir
soruyu yanlış anlamadıysam ;
menü sayfanda görükmüor :)
Front Page genel olarak resimleri,menüleri vs... bunların uzantısını pc ye göre kayıt ediyor yani C:\web\site\1.htm gibi bundan dolayı host da acılmıyor bildiğim kadarı ile kendi siteye göre otomatik kayıt edior ama sen gene de bi dosyalrın uzantısını bi kontrol et :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5