İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FrontPage Express 98 Yardım

E

ethemgulden

Misafir
Arkadaşlar ben Windows 98 kullanırken frontpage 98 ile web sitesi olusturuyordum bana kolay geliyordu şimdi win xp pro ya gectim frontpage i nasıl yükleyebilirirm.Windows cd sinden yuklenmiyor.İnternetten nerden bulabilirim link verebilirseniz iyi olur.Lütfen yardımcı olun...Teşekkür ettim.

Z

zeynelkoc

Misafir
Windows cd sinde bulunmaz zaten sana tavsiyem para verip alman yonunde olacaktır

elimde fazladan Türkçe Frontpage li Office 2000 var istersen atayım diyecem ama şu aralar zor atarım

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
zeynelkoc' Alıntı:
Windows cd sinde bulunmaz zaten sana tavsiyem para verip alman yonunde olacaktır

elimde fazladan Türkçe Frontpage li Office 2000 var istersen atayım diyecem ama şu aralar zor atarım

O office paketini bana sakla, anladın sen anladın :p

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye benim anlamadığım, win xp Pro olunca kopya cd 'leri çalıştırmıyor mu? Öyle bişey yapacaklarını duymuştum ama, o zaman hiç bir kopya cd'yi açmaması lazım. Yanlış mı

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fontpage i googleda "download frontpage" olarak arat...
underground sayfalarda kesin bulursun, tabii bunu korsan yazılımlara karsı oldugumuz icin tasvip etmiyoruz.

p.s:nitekim korsan yazılımlar sisteminize zarar verir, spyware barındırır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5