İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FTP Nedir?

netizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FTP Nedir?
FTP, Dosya Aktarım Protokolü anlamına gelir ve web barındırma hesabınıza dosya yüklemek için olası yollardan biridir.

FTP'yi SiteGround ile hesabınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bu öğreticiyi kontrol edebilirsiniz .

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bugune kadar bu directory lerin neredeyse hiçbir faydasını görmedim. Fayda sağlayan çok az. Özellikle türkçe siteleri yabancı directory lere eklemek faydadan çok zarar getirebiliyor. Baya seçici olmak lazım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben bugune kadar bu directory lerin neredeyse hiçbir faydasını görmedim. Fayda sağlayan çok az. Özellikle türkçe siteleri yabancı directory lere eklemek faydadan çok zarar getirebiliyor. Baya seçici olmak lazım.

directory lerin neredeyse hiçbir faydasını görmedin , ilginç.Hadi türkce siteler konusunda haklısında ingilizce sitelerde faydası çok yüksek

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

benim ingilizce bir sitemin pr si 0 iken directory lere ekledikten sonra pr si direkt olarak 4 e yükseldi. Türkçe siteler için faydasını görmedim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
evet zaten kalitelilere eklemek lazım diğerleri yarardan çok zarar sağlıyor
örnek veriyim yahoo directory:)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam konusu.
Gecen adam akilli Türkce dizin aradim. 300 dizin + toplist ten topu topu 5 tane adam gibi dizin bulabildim.

Nedir adam gibi dizin ?
Eklendiginizde sitenize verilen linki direkt olan ? (jump.php veya go.php ile yönlendirmeler hic birsey kazandirmaz)
Sitenizin listelendigi sayfanin PR sahibi olmasi veya PR sahibi olabilecek olmasi.
Ve ille kod eklemenizi istemeyen siteler.

Bunlardan da cok cok cok az var.
Niye ?
Cünkü herkes dizini backlinklerle büyütecegini saniyor ? Kendisi pr sahibi olacak ekli sitelere jump.php go.php gibi sayfalar sebebiyle PR gecirmeyecek, topladigi tüm PR gücünü footerda kendi siteleri icin kullanacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5