İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Full Aksesuar Dolia M9 (İPHONE)

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok acil ihtiyacım olduğu için 3 ay önce almış olduğum Dolia M9 cep telefonumu satmak zorundayım.Cep telefonu iphone'ın tüm özelliklerini ve daha fazlasını içinde barındırmaktadır.Kutusunda ve garanti belgesi kullanım kılavuzu ve yanında kalemi'de mevcuttur.Çizik yoktur, sadece ekranın ambalajını çıkarmıştım o kadar.

Acil olarak bugün ve son gün 22.Mayıs.2010 öğleden sonra 5'e kadar satışa sunuyorum.

FİYATI : 250 TLdir. Pazarlıksız.

Lütfen ANKARA içi olsun elden de teslim edilir. Harici olarak hafıza kartı da mevcuttur.

FOTOĞRAFLARI :

sdc12782c.jpg

sdc12775.jpg

sdc12777.jpg

sdc12778.jpg

Bağlantı Özellikleri : Bluetooth - Gprs - Edge - Wlan - Usb - Wap
Konuşma Süresi : 300 Dakika
Bekleme Süresi : 180 Saat
Dijital Kamera Çözünürlüğü : 3.2 MP
Telefon Özellikleri : Çift Hatlı - Eller Serbest - Titreşim - Ses Kaydı
Multimedya Özellikleri : Entegre Dijital Kamera - Polifonik Zil - MP3 - FM Radyo - Medya Oynatıcı - Mobil Tv Özelliği - Ters Çevirince Sessize Geçme Özelliği - Harekete Duyarlı Resim ve Video İzleme

Teknik Özellikler
Dijital Kamera Zoom : 4 x
Video Kayıt : Var
Video Oynatma : Var
Sesli Video Kayıt : Var
Ekran
Ekran Tipi : Dokunmatik
Hafıza
Telefon Hafızası : 87 MB
Arttırılabilir Hafıza : Var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5