İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FULL ORGANİK 79 BİN TAKİPÇİLİ TWİTTER HESABI !!!

EmrexToca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Full organik twitter hesabımı satıyorum.Fiyatta pazarlık payı vardır fazla söze gerek yok buyrun hesap bilgileri. :şekil:

http://i.hizliresim.com/yddlpn.jpg

Hesap Linki: SKYPE - PM
Organiklik:%95
Tweetlere FAV - RT Sayısı : 600 FAV 150 RT (Minumum
Takipçi Uyruğu: Türk
Takipçi Sayısı: 79 B
Takip Edilen Kişi Sayısı: 29,9 B
Tweet Sayısı: 1,400
İstenilen Ücret: 350 TL
Ödeme Seçenekleri: PayPal - İş Bankası

İLETİŞİM : SKYPE:EmrexToca - 554.222.66.12

satıcı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
79 bin %95 organik ve 350 tl olemi walla sudan ucuz ama bn guvenmem cunki 82bin lik hesabin 730 tl ye satildigina sahit oldum . Dostum inandirici degil hic .

EmrexToca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.

79 bin %95 organik ve 350 tl olemi walla sudan ucuz ama bn guvenmem cunki 82bin lik hesabin 730 tl ye satildigina sahit oldum . Dostum inandirici degil hic .

:şekil: Hocam güldürdünüz.Eğer inanmıyorsanız yapıcak birşeyim yok telefon numaram belli yerim belli yurdum belli fiyatı 650 den indirdim zaten sağlam ticaret forumlarımda hesaplarım olmadığı için bu forum örnek olmak üzere birkaç forumda daha reklam paylaşıyorum bu yüzden istek-ilgide az oluyor bende fiyatları aşşağıya çekmek zorunda kalıyorum inanmazsanız sizin tercihiniz sizin seçiminiz kimseye zorla birşey yaptırdığımız yok.Bu arada kişilik olarak beni tanımadan pek inandırıcı gelmiyor gibi cümleler kurup yalancı durumuna düşürmezseni sevinirim. :şekil:
BU ARADA TAKİPÇİ SAYISI 80,5 B Olmuştur

satıcı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pardon

:şekil: Hocam güldürdünüz.Eğer inanmıyorsanız yapıcak birşeyim yok telefon numaram belli yerim belli yurdum belli fiyatı 650 den indirdim zaten sağlam ticaret forumlarımda hesaplarım olmadığı için bu forum örnek olmak üzere birkaç forumda daha reklam paylaşıyorum bu yüzden istek-ilgide az oluyor bende fiyatları aşşağıya çekmek zorunda kalıyorum inanmazsanız sizin tercihiniz sizin seçiminiz kimseye zorla birşey yaptırdığımız yok.Bu arada kişilik olarak beni tanımadan pek inandırıcı gelmiyor gibi cümleler kurup yalancı durumuna düşürmezseni sevinirim. :şekil:
BU ARADA TAKİPÇİ SAYISI 80,5 B Olmuştur

yok kesınlıkle senı tanımıyorum onun ıcın yalancı dıyemem. sadece hesabın 80bın ıse ederınden assagıya satıosun bn kendım bılıorum degerını . neyse kapatalım konuyu alacak arkadas dusunsun yanı numaram war demıssınde ben almıcam alacak arkadas ıncelesın . tekrardan soluyorum yalancı yerıne koymak weya senı yalancı damgasıyla damgalamak degıldır amacım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5