İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Full Seo lu Joomla Oyun Scripti + 850 Oyun = 50 YTL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknolojiPartneri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Joomla İle oyun sitesi yapmak isteyenler için hazırlamış oldugum
Sistemi sizlere satışa sunmaktayım.

Not: Joomla ücretsiz bir yazılımdır. Benim emegim % 100 db dedir. Db satışı yapılmaktadır. Ancak db nin düzgün çalışması için kullandıgım joomla, db ile beraber verilecektir.

Demo Site Adres:
Demo Kategori Adresi:
Demo Oyun Adresi :

Sistem özellikleri :

Genel Joomla özellikleri mevcuttur.= sisteme full hakimiyet .
Oyun sitesi olarak çevrildiginde elde edilen kullanışlı özellikler:

OYUN KATEGORİLERİ - 35 oyun kategorisi mevcuttur. isterseniz azartabilirsiniz.
YENİ OYUNLAR - Yeni eklenen oyunların listelendigi kısımdır.
EN ÇOK OYNANANLAR - En çok oynanan oyunların listelendigi kısımdır.
RASGELE OYUNLAR - Sisteme entegre tag modulu dur.
OYUN ARAMA - Aranan oyuna hemen ulaşmak için kullanılır.

Full Seo : Her oyuna ayrı ayrı metatag girerek, arama motorlari indexlerinizi çok rahat şekilde üst sıraya çırabilirsiniz.

Sistemin diğer güzel özelligi ise, baska oyun scriptlerinin yaptıgı gibi oyun linklerine numara koymamaktadır. yanı kısaca

başka scriptlerde örnek :aaaaaaa.com/kategori5/araba-oyunu-243.html

Bu sistemde Örnek :

Şeklindedir. isterseniz balik-avi-oyunu.html şeklindede yapabilirsiniz.

Seo Bileşenleri - Gerekli seo bileşenleri kurularak özel ayarlar yapılmış ve full seo uyumlu hale getirilmiştir

Tags Modulü - Site üzerinde bulunan kelimeleri db den çekerek sayfalar ve hızlı indexlenmeye yardımcı olur

Site Haritası - Sitenizde bulunan bütün linkleri sergiler ve indexlenmede yardımcı olur

Oyun Yorumlama - Oyunlara Yazılan yorumlar ile oyun sayfaları güncel kalır ve indexlenmeye yardımcı olur.

İstenirse Kullanılabilinir Özellikler :

Sitemde üyelik etkinleştirilebilinir.
Oyunlara Yorum yazmak için üye olmak gerekebilir.
Oyunlarda Oylama yapılabilinir.
Farklı temalar kullanabilirsiniz.
Yanı sıra Joomlanın Bir çok özelligi mevcuttur.
Bunları isterseniz kullanabilirsiniz.

Not:sayfasında her hangi bir oyuna tıkladıgınızda.

Mesela lastik oyunu isimli oyuna yani Lastik Oyunu linkli adrese.
Açılan sayfada. oyun yüklenirken oyuncunun sıkılmaması için oyun yükleniyor resmi kullanılmakdır. İsterseniz onun yerine reklam koyabilirsiniz.

Reklam Yönetimi: Sistem joomla tabanlı oldugu için 100 lerce teması ve modülü mevcuttur. Bu tema ve moduller yardımı ile istediginiz yere istediginiz reklamı koyabilirsiniz.

Sistem ile beraber 850 oyun + 850 resim + Her oyuna uzun açıklama + Oyun adı + Oyunun Keywordları + Oyun Swf adı + Oyun resim adı nın bulundugu Excell dosyası verilecektir.

850 Flash Oyun + 850 Resim de flashoyunlar kategori ismi ile. sistem dahilinde bulunmaktadir. Sistemi satın alan kişinin oyunları siteye eklemesi gerekmedir.

Oyun Eklemek : Az önce sistemde sisteme 850 oyun ve resim eklenmiş bulunmaktadır. Ancak bunlar sitede gösterimde değillerdir. Oyunları tek tek sisteme eklemeniz gerekmektedir. Bunun için izlenmesi gereken yol ise çok basittir. Sistemi kendi sitenize kurdugunuzda, admin panele girerek, oyun u eklemek istediginiz kategoriye, yeni icerik ekleye tıklayarak resim yolunu ve flash oyun yolunu yazacaksınız. birde eklediginiz oyuna özel metatag girer seniz seo açısından siteniz için iyi olacaktır.

Sistem Kurulumu : Ödemenin ardından kendi server yada resellerinizin whm deki tranfer bölümünü kullanrak size verecek oldugum, bonusoyun.com sitesinin hosting bilgilerini yazarak siteyi komple kendi alannınıza cekebilirsiniz. yada bunu hosting saglayıcınıza yaptırabilirsiniz. Konu hakkında bilgisi olmayanlara elimden geldigi kadar yardim edecegim. Böylece yeni oyun siteniz 5dk içinde sizin hostunuzda sizin domaininizde kurulmuş olacaktır. Ardından da admin panel bilgilerini girerek şifrenizi değiştirip artık kendi oyun sitenizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Satın Alacak Kişilerin Dikkatine: Sayın arkadaşlar bu sistemi kendim için düzenledim ancak malumunuz ben yurd dışında yaşadıgım için işlerden dolayı bu projeyi uygulamaktan vaz geçtim. D:/ sürücüsüne atmak yada komple silmek yerine siz degerli webmaster arkadaşlara makul bir fiyattan satışa cıkarmış bulunmaktayım. Satın alan kişilere kurulum ve sistem düzenlemesi için anlatım dosyası vererek yanı sıra sistem kurulumunda takılan arkadaşlara uygun zamanlarda elimden geldigince destek olacagım.

Siparişleriniz İçin : Pm yada msn adresimi kullanabilirsiniz.

Fiyati : Sistem Sadece 50 Ytl dir.

Ödeme Sistemi : Ödemelerde Sadece Havale yada Etf Geçerlidir.

Önemli Not : Lütfen konuyu baltalayacak mesajlar yanı sıra sırf mesaj ( post ) sayınız artması icin luzumsuz mesajlar atmayınız. Polemige girmeye hiç gerek yok, eger uygunsuz bir şey var ise pm ile şahsıma bildirebilirsiniz.

Önemli Not 2 : Sistemi satın alan kişilerin el yada masa altından sistemi bedave dagıtmalarını yada arkadaş çevrelerine vermelerini istemiyorum bu konuda dikkatli olmanızı temenni ederim.

Herkeze Hayırlı Olsun.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu oyunları böyle satacağını bilseydim sana hiç vermezdim kemal

ayıp oldu yine

TeknolojiPartneri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatli olalım lütfen burası kahvehane degil.

Dombalak : bu oyunları böyle satacağını bilseydim sana hiç vermezdim kemal
Cevabım : Bir ücret belirlediniz ve bende satın aldım. ben satın aldıktan sonra
satabilirimde silebilirimde.
Satın alırken ( benden satın alıyorsun başkasına satma biye bir sözeşmemizde yok )

bu konu üzerinde böyle bir mesaj atmanız etik degil.

Önemli Not : Lütfen konuyu baltalayacak mesajlar yanı sıra sırf mesaj ( post ) sayınız artması icin luzumsuz mesajlar atmayınız. Polemige girmeye hiç gerek yok, eger uygunsuz bir şey var ise pm ile şahsıma bildirebilirsiniz.

Demişim demi ben, polemik yapmadan sadece konuya odaklanalım lütfen.

Saygılarım ile
Kolay gelsin.

TeknolojiPartneri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelik ile sistemde degişiklikler ve güncellemeler yapıldı.
ve belirtmek isterimki daha toplam 10 kişiye satılmadı.

Bir diger konu ise, script tanıtımında anlattıgım gibi oyunlar bir klasorün içinde geliyor
o oyunları scripti satın alan kişi admin panelinden eklemesi gerekiyor.

Buda demektir ki , bu sadece bir oyun scripti, hani vbulletin veya wordpress yada baska bir cms script gibi bakabilirsiniz olaya, yani bir oyun scripti buda. :)

Boş olarak geliyor, icerikleri yani oyunları müşteri ekliyor. müşteri ister benim verdigim 850 oyunu ekler isterse benim verdigim oyunlari eklemez de, kendisi diger oyun bulur ekler. :) burada 10 kisiye satilacak limiti zaten sadece o oyunlar icindir. script icin limit yoktur. ama ben genede 10 kisiye satma yanlısıyım.

Eger 10 kişiden fazlası bu scripti satın almış olsa ve tum kisiler benim verdigim 850 oyunu eklemis olsa, sadece bir itimal google da biraz sorun cikabilir. bunun disinda zaten bisey olmaz.

Ama eger 10 kisi yada daha fazlası bu scripti satin alsa ve benim verdigim 850 oyunu eklemese, herkez kendine özel özgün içerigini oyununu eklese, degil 10 kisi 10000 kisi bile satin alsa hic bir sorun olmaz.

Sanırım açıklayıcı bir açıklama oldu .

Birde bu mesajdan sonra post atacak arkadaşlarımız lütfen burayi bi okuyun :

Saygılarım ile.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
demodaki temanın telif hakkı ödendimi, yoksa w*arez temalı demomu gösteriyorsun,

lütfen 10dk. içinde adınıza yada domaine kayıt edilen temanın telif bilgilerini buraya yazabilirmisiniz...

TeknolojiPartneri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresteki temanın telif hakkı yoktur, lakin aciklamada yazmis oldugum bir bölüm :

( Reklam Yönetimi: Sistem joomla tabanlı oldugu için 100 lerce teması ve modülü mevcuttur. ) diye bir yazi geciyor lütfen okuyunuz.

Ben benim oldugu icin orada telif hakki olmayan bir tema kullanmaktayim. Ama bu sadece beni ilgilendirir.

Çünki satışı yapılan script te free ( ücretsiz ) olarak joomla ile gelen :

rhuk_solarflare_ii ve madeyourweb temaları verilmektedir.

Scripti satın alan kişiler bu 2 tema yı kullanabilirler sadece, yada kendi insiyatiflerine kalmış bir olaydır bu diyebiliriz kısaca. scripti satın alan kişiler joomlanın paylaşılan
1000 lerce ücretsiz temasından faydalanabilecegi gibi, ücretli temalarıda tema satışı yapan sitelerden satın alabilirler.

Kısaca Müşteriyi ( Satın alacak kişileri ) ilgilendiren kisim :
Scriptte joomla ile beraber gelen free temalar verilmektedir, ve kendileri internete paylasilan 1000 lerce free temadan birini secip kullanabilirler. boylece 2 dk lik bir ugras ile farkli tasarima sahip bir oyun sitesi sahibi olurlar .

Benim demo adresde da kullandigim tema telif hakki olmayan bir temadir.bende kendimi bir musteri gibi gorerek istedigim zaman 1000 lerce free ( bedava ) joomla temasindan birini siteme kurabilirim. bu benim insiyatifime kalmistir.

Tesekkur ederim.
kolay gelsin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Demo adresteki temanın telif hakkı yoktur, lakin aciklamada yazmis oldugum bir bölüm :

( Reklam Yönetimi: Sistem joomla tabanlı oldugu için 100 lerce teması ve modülü mevcuttur. ) diye bir yazi geciyor lütfen okuyunuz.

Ben bonusoyun benim oldugu icin orada telif hakki olmayan bir tema kullanmaktayim. Ama bu sadece beni ilgilendirir.

Çünki satışı yapılan script te free ( ücretsiz ) olarak joomla ile gelen :

rhuk_solarflare_ii ve madeyourweb temaları verilmektedir.

Scripti satın alan kişiler bu 2 tema yı kullanabilirler sadece, yada kendi insiyatiflerine kalmış bir olaydır bu diyebiliriz kısaca. scripti satın alan kişiler joomlanın paylaşılan
1000 lerce ücretsiz temasından faydalanabilecegi gibi, ücretli temalarıda tema satışı yapan sitelerden satın alabilirler.

Kısaca Müşteriyi ( Satın alacak kişileri ) ilgilendiren kisim :
Scriptte joomla ile beraber gelen free temalar verilmektedir, ve kendileri internete paylasilan 1000 lerce free temadan birini secip kullanabilirler. boylece 2 dk lik bir ugras ile farkli tasarima sahip bir oyun sitesi sahibi olurlar .

Benim demo adresde da kullandigim tema telif hakki olmayan bir temadir.bende kendimi bir musteri gibi gorerek istedigim zaman 1000 lerce free ( bedava ) joomla temasindan birini siteme kurabilirim. bu benim insiyatifime kalmistir.

Tesekkur ederim.
kolay gelsin

bu forumda w*arez tema yayınlayamaz ve demo olarak bile gösteremezsiniz...

iyi geceler..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
amacım polemik değildir ve bazı şeylerin herkes tarafından bilinmesini istediğim için pm atmıyorum buraya yazıyorum

ama almak isteyen arkadaşlara hitaben:

adı geçen oyunları ben sağladım kemale
açıklamaları- capsleri benim emeğimdir ve bu oyunları şu andan itibaren 100 kişiye de ben dağıtacağım açıklamalarıyla beraber

etik kavramını araştır biraz kemal kardeşim

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
çok saçma o zaman her joomla modülüne temasına tonla para yatıralım arkadaş temayı satmıyorki... joomla free yazılım zaten nazi kampında tüccarlıkmı yapıyoruz nedir anlamadım.

satın alınan oyunlar joomla bir siteye ekleniyor arkadaş demo vererek satıcam diyor bundan doğal birşeymi var...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
çok saçma o zaman her joomla modülüne temasına tonla para yatıralım arkadaş temayı satmıyorki... joomla free yazılım zaten nazi kampında tüccarlıkmı yapıyoruz nedir anlamadım.

satın alınan oyunlar joomla bir siteye ekleniyor arkadaş demo vererek satıcam diyor bundan doğal birşeymi var...

burada w*arez demo verilmesini savunuyormusunuz.. ayrıca aynı teraneyi R10 dada yaptı ve kanıtlandıki, satıp gönderdiği, script db de w*arez tema da dahil..

kanıt:yönetici , labidu

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yok marezi bende savunmuyorum tabikide ama ben müneccinmiyim yani db ve scriptin marez olduğunu bileyim ama tema konusunda katılmıyorum sonuçta demo yani o oyun sitesine ücretsiz freeware temalarda konulabilir sadece demo göstermelik ismi üzerinde...

tabiikide db ve üstelik scriptde marezse çok ayıp.

DreamWeaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TeknolojiPartneri yani Kemal GÜNAY dolandırıcıdır. Kendisi bana domain + site = 100 YTL ye sattı fakat bazı sebeplerden dolayı domaini geri aldı.

ilgili konu : burada

er yada geç adalet yerini bulacak.

<konudışı> bu arada aklıma şu geldi sitemizde dolandırıcılar diye bi bölüm oluşturup oraya dolandıran kişileri ( kanıt olma şartı ile ) yayınlasak, yani bütün herkes sitesinde yayınlasa nasıl olur acaba ?</konudışı>

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TeknolojiPartneri yani Kemal GÜNAY dolandırıcıdır. Kendisi bana domain + site = 100 YTL ye sattı fakat bazı sebeplerden dolayı domaini geri aldı.

ilgili konu : burada

er yada geç adalet yerini bulacak.

<konudışı> bu arada aklıma şu geldi sitemizde dolandırıcılar diye bi bölüm oluşturup oraya dolandıran kişileri ( kanıt olma şartı ile ) yayınlasak, yani bütün herkes sitesinde yayınlasa nasıl olur acaba ?</konudışı>

[konudısı] Evet size hak veriyorum Konunuzu sonuna kadar okudum, domaini sat parayı cebine at transfere gelince "vazgeçtim", sizce bu etik bi hareketmi kemal bey? [/konudısı]

DreamWeaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[konudısı] Evet size hak veriyorum Konunuzu sonuna kadar okudum, domaini sat parayı cebine at transfere gelince "vazgeçtim", sizce bu etik bi hareketmi kemal bey? [/konudısı]
çok saolun.
inanın ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. 2 haftadır uyuyamadım hala bi sonuca varamadık, bi kaç yere durumu bildirdim sonuç bekliyorum. Şu an sessiz kalıyorum, benim foruma dökmemin sebebi ise; bu kişiyi herkes tanısın, bugün ben mağdur oldum yarın siz olabilirsiniz. Offf ya bende aşırı da inat var haksızlığa da tahammül edemiyorum. Msn logları screenshotlar adres mail msn bilgileri hepsi mevcut. Domainimi alayım bu kişi adına bi sayfa yapıcam oraya bütün konuşmaları aktaracağım screenshotlar vs vs hepsini güzelce yapacağım, tüm dünyaya nasıl biri olduğunu ispatlayacağım. Aradan günler geçti hala kendi kendimi yiyiyorum.
Allah belanı versin.

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saolun.
inanın ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. 2 haftadır uyuyamadım hala bi sonuca varamadık, bi kaç yere durumu bildirdim sonuç bekliyorum. Şu an sessiz kalıyorum, benim foruma dökmemin sebebi ise; bu kişiyi herkes tanısın, bugün ben mağdur oldum yarın siz olabilirsiniz. Offf ya bende aşırı da inat var haksızlığa da tahammül edemiyorum. Msn logları screenshotlar adres mail msn bilgileri hepsi mevcut. Domainimi alayım bu kişi adına bi sayfa yapıcam oraya bütün konuşmaları aktaracağım screenshotlar vs vs hepsini güzelce yapacağım, tüm dünyaya nasıl biri olduğunu ispatlayacağım. Aradan günler geçti hala kendi kendimi yiyiyorum.
Allah belanı versin.

Sizi Çok iyi anlıyorum, hepimizin başına gelebilirdi bu olay, geçmiş olsun umarım en kısa sürede neticeye varırsınız. Biraz sabırlı olun

R

RoxiServers

Misafir
Sayın yöneticiler bu konunun tarafınız ca incelenmesini talep ediyorum.
burada TeknolojiPartneri ne e yapılan haksızlıklar ve karalama kampanyaları zinciri yanı sıra yargısız infaz harekatı bulunmakta.

Bahsedilen r10 uzerindeki konunun link i vakti baştan sona okuyunuz lütfen.
Her sorulan sonunun her karalama taktiginin bir bir cevabını teknolojipartneri vermiştir.

Ama şuan burada yapılan haksızlık belli bariz ortadadır. sayın Mywedding nickli arkadasimiz
Kalıplaşmış karalama kampanyasına destek sorularını sormuştur.

Teknolojipartneri sorulara özen ile cevap vermiştir, lakin Mywebdding in kalıplaşmış sorularının birde kalıplaşmış ( önceden planlanmış ) cevapları da hazırdır. ve teknolojipartnerinin yazdigi cevaplari okumadan kendi aklında kurdugu kalıplaşmış planlı cevapbını yazmıştır . ardından da teknolojipartneri ni banlamıştır.

Son günlerde teknolojipartneri üzerine oynanan oyunlar vardır, konu açılır, teknolojipartnerine cevap hakkı tanınmaz ve banlanır. böylece önüne gelen açılan konuyu gerçek sanar ve mesaj yazmaya başlar, bu bir haksızlıktır yani kişiye kendini savunma hakkı vermemektesiniz bu hangi akla hizmetendir. yada kime yalaklıktandır.

TeknolojiPartnerini kötülemek ve karalamak için türlü türlü sebebler ve ince ayrıntılar aramaktasınız ve hiç bisey bulamayınca son çagre olarak, bahsi gecen sitede demo tasarım olarak gösterilen temanın lisans ı varmı yokmu polemigi cıkarmaktasınız.

TeknolojiPartneri bu suclamaya verdigi cevapta sizlere script i satın alan kişilere joomla nın kendi içinde gelen 2 temasını verdigini ve demo olarak gösterilen sitedeki temanın sadece bir demo tasarım olarak kullanıldıgını söyledigi halde. siz amacınız zaten belli oldugu için bunu sebeb göstererek teknolojipartneri banlamıssınız.

Ve demişşiniz ki bu sitede w arez tema demo olarak bile gösterilemez.
bu kural nere yazıyor lütfen bunu söyleyin bize.

Bura size söylenmesi gereken güzel bir söz geliyor akla hani gora film minde 4 element vardı, son sahnelerdi.
birisi 4 element te 1 ini yanlış söyledi ve cem yılmaz bir cevap verdi. .....nüzden element uydurmayın diye
İşte size de söylenmesi gereken ...nüzden kural uydurmayın cevabıdır. çok açık ve net.

TeknolojiPartneri üstün hizmet ve yardım sever kadrosu ile iyi niyetli müşterilerin her zaman yanında.
Lakin karalama kampanyası yapanlar ve bu kişilere yataklık ve şakşakcılık yapanların karşısında olacaktır.

TeknolojiPartneri size ilk mesajında

Demiştir, siz öncelik ile kendinize olan saygınızı koruyunuz ardından teknolojipartnerinin bu sözüne saygı duyunuz.

TeknolojiPartneri nin ürettigi ürün güzel ise müşterisi bagdat dan gelir. burada karalama kampanyası yaparak ve laf cambazlıkları ile teknolojipartnerini karalamaya çalışmanız kendisini etkilemiyecektir.

Mesajıma cevap vermeyiniz Lütfen.

DreamWeaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RoxiServers aynen kemal ağzı ile yazılmış yazın örnek verme şeklin.

burada yazılanlar var hala inanmıyor musunuz ?

senin başına gelen birşey değil tabiki altın kuru keyfin yerinde.

bu adam dolandırıcıdır.

yine diyorum kemal sizinle sorunsuz bi iş yapmış olabilir. Yani scripttiği sattığı herkes ile güzelce alış veriş yapmış olabilir, ama beni dolandırdı yani piyango bana vurdu sanırım. Anlayın artık bunu, apaçık herşeyi yazmışım konuya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi