İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

full seolu video klip scripti + 345 video klip dbsi ile satlıktır

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar scripti normalde resim galerisi scripti olarak yazdırmıştım ve sonradan video (klip) sitesi olarak editlenmiştir.

Admin paneli mevcut ve admin panelinden ekleniyor video klipler
Bot vs. gibi auto işlemler mevcut degildir
panelden :
Kategori ekleme / silme
Video ekleme / silme

Videolara öy verebilme özelligi
Arkadaşına gönderebilme özelliği
Ana sayfada
en son eklenen videoları
En cok izlenen videoları
ve en çok oy verilen videoları listeler.

demo : Video Klipler

işlemlerini yapabilirsiniz, diğer işlemler uygulanamamaktadır.
Script özgündür ve kendi sitem haricinde biryerde bulunmamaktadır.

Seo sistemi (keyw, desc ve title) kolaylıkla değiştirilebilir.

Sadece 5 kişiye satılacaktır, tasarım ise css ile basitçe alan kişi tarafından değiştirilebilir.

+ ek olarak yanında 38 sanatçının ortalama 10ar video klipleri manuel olarak el ile eklenmiştir ( youtube kaynaklıdır )

Sadece scripti isterseniz (db hariç) : 150 YTL
Db ile birlikte isterseniz : 200 ytl

isteyen arkadaşa kurulumunu da yaparım.

ödemeler iş bankası havale / eft yoluyla yapılabilir.

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel ama,anasayfada adsense yerleşimi olsa,ayrıca yine anasayfada videolar kategorilere ayrılmış şekilde olsa daha kullanışlı olurdu.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kategori ve alt kategori ekleyebilme ve bir klibi birden fazla kategoriye tanıtabilme özelliği ekleyebilirmisin? Ayrıca captcha destekli yorum bölümü de iyi giderdi. Bunları yaparız dersen ben scripte talibim. MSN'den de görüşebiliriz. ahayirli at hotmail.com

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorum özelligi vardı ben kaldırdım sunucuyu aşırı derecede yordugu icin.
Yorum özelliği tekrardan eklenebilir.

Alt kategori ekleyebilme özelliği ve bir klibi birden fazla kategoriye tanıtabilme özelligide yok malesef, ben kodlamıyorum yazdırdıgım bir scripti satıyorum o yüzden yorum özelligini tekrar ekletebilirim digerleri için birşey söyleyemiyorum.

Dostsever : adsense her yere koyulabilir , istenilen yere yerleştirebilirim kodlarınızı.
kategorilere göre zaten videolar, her sanatcının kendi videoları var ve soldaki kısım kategori degilmi ki? kategori.

Dombalak : tasarım budur, ben değiştirebilirim diyorsan verelim. ama ben değiştiremem malesef.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi