İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

futbol domainleri

B

Bohemlife

Misafir
çok sakat işler yapıyorsunuz:) bu isimler eğer istenilirse çatır çatır sahipleri tarafından alınabilir. hele ki yeni telif hakları yasasına bağlı kalarak
çok zor çok

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.tuncaysanli.com - Tuncay Şanlı Fenerbahçe nin super forveti nin domain ismi.

www.nicolasanelka.com - Fransız Yıldızın ismi (Resmi sitesi .net )

www.stephenappiah.com - Fenerbahçenin kara elması Appiah ın domain ismi (Resmi sitesi .net )

Her iki domain 2007 yılına kadar tescildir. Ayrıca domainsite.com uzerinden hemen vericem, transfere gerek yoktur.

Geçen konuda her ikisi içinde 100 ytl teklif vardı. Ama ben ikisi içinde en az 200 ytl istiyorum. Buradan devam edelim,

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bohemlife' Alıntı:
çok sakat işler yapıyorsunuz:) bu isimler eğer istenilirse çatır çatır sahipleri tarafından alınabilir. hele ki yeni telif hakları yasasına bağlı kalarak
çok zor çok

sadace com.tr vs gibi ülke domainleirnde oluyor dediğin. diğerleri için öle bi zorunluk yok yani.. eğer öle bişey çıkarsa bende çocuğumun adını mynet com koyarım büyüdünmü hak talep etsin :p :D

T

turkgenc

Misafir
eheuheuehuhe :)

ooollluuummmmmmm mynet nokta koooommmmm yapma diyorum sana bak tirmanma su agaca!!! :D ahahahaha

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5