İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

futbol online yasakpara Script satin almak istiyorum lutfen cidi teklifler

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar ben canli online yasakpara Script ariyorum bir kac kisiyle gorustum ama uc kagit disinda bir sey gormedim henuz ciddi birini ariyoum elinde duzgun calisan gorunmu guzel olan bir Script varsa lutfen benimle irtibata gecsin internetten bedava Script indirip satmak isteyen uyaniklar ve ya elinde yeni guzel Script bulunup eski ise yaramaz Script vermek isteyenler ve ya eklentileri hentbol voleybol basketbol gibi eklentileri eksiltip hepsini ayri ayri fiyata vermek isteyenler cevap bile vermezsin lutfen .... istedigim duzgun durustce bir Script satacak bana ayni sekildede parasini alacak tabiki fiyatta anlasabilirsek saygilar herkese teklifleri bekliyorum ????

izmirli_cengaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo versiyonum ve fiyatlar için msn den iletişime geçebilirsiniz. (Bedava script değildir. Kişiye özel taleplerde eklenebilir) özelden yazabilirsiniz

danohilo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam hocam elimde script var istersen iletişime gecelim incele demoyu

- - - -Güncellendi - - - - - -

malesef ozel mesaj atamıyorum daha

turkauser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak bu adreste demo var aradaki boşlukları silmeyi unutma

turkauser. brinkster .n e t/Demo/demo.html

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lutfen sitenin fiyatini ve calisma sartarini soylermisin lutfen birde telefon numarani ?

sessos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar yasakpara oynatma yazılımı ile ilgili bilgi vermek istiyorum,

elimde şuan da da kullanılan ve ve bayilik adminlik super adminlik verilen hali hazırda kurulu
yasakparasi sistemi mevcut yazılımı kople almak isteyen arkadaşlara satabilirim

yada süper adminlik alıp adminlik bayilik falan vermek isteyenlerde bana ulaşabilir

link ve demo için msj atmanız yeterlidir

elden de teslim ederim kurup çalıştırıp kopun vs vs yapıp sistemin 4 + 4 lük çalıştıgını gösterebilirim

herhangibi bir sorun veya sorunuz teknik destege ihtiyacınızda olursa

hizmet verdigim herkese kapım herzaman açıktır destek veririm sistemimden hiçbir şüphem yoktur .

ben şahsıma legalparadan anlamam ve hiç oynamadım bir yakın müşterimin benden istegi sonucunda bu sistemi bende çok çok güvendigim bir dostumdan satın aldım
bu nedenle bu sistemin çok yayılıp
ona buna geçmesi
ni istemedigimizden dolayı yazılımı full olarak satın almak isteyen 3 kişiye verecegim sadece adminlik yada süper adminlik isteyen olursa
sınırsız vere bilirim

yazılımı full adıgınızda desteginide ben veriyorum ve bayi sayınız 5 i geçtikten sonra

sistemin sürekli bakımı vs vss işleri ilede kendim ilgileniyorum
bunun için biliyorsunuzki bu tarz hizmetlerin de aylık gideri vardır
dedigimgibi yazılımı full alırsanızda destegini veriyorum ve aylık 2000 bin tl bir gideriniz var demektir belki bagzı arkadaşlar sistemi aldım başka ücret ödemeyecegim diye düşüne bilir küçük bir bilgi vereyim dedim

bana sonuna kadar güvene bilirsiniz arkadaşlar
dedigim gibi elden teslim ederim kurarım çalıştırırım ve işe başlarsınız

destek istediginizde bulundugunuz yere gelip sizede ögreterek sorularınızı yanıtlarım

sistemin ne özelligi var derseniz özelliklerini yazmayacagım çünki sistem full + full dur
ekleme çıkarma gece maçları vs aklınıza gele bilecek herşeyi yapa bilşirsiniz

demo bayi den giriş yaparakta baka bilirsiniz

tasarımını degiştire bilirim vs vs sistem ful (otomatiktir)

Fiyat soracak olursanız komik bir rakamdır 7,000 tl dir

danohilo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fırat ekledim skype ama sanırım gormedin daha yasakpara scriptim var elimde istersen konusabiliriz detaylı

coderxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasakparascriptleri.com domaini üzerinden güncel demo ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

ghost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık scriptlere güvenmeyin arkadaşlar, ya dolandırılırsınız ya da elinizde patlar. Üzülürsünüz. İşi bilen insanlarla çalışın, test edin, kiralayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5