İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Futbolcu Fan sitesi için Bildiğniiz Herhangi bir free Yada Düşük ücretli Script Varmı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Gelecek vaad eden bir türk futbolcusu için bir web sayfası yapmayı planlıyorum... Daha önceden gördüğünüz fan site scripti varmıdır.. Yada sizin daha önceden düşük ücretle yazmış olduğunuz scriptler varmıdır... Script basit olacak aslında.. biyografi bölümü albüm bölümü download bölümü birde haber ekleme + iletişim vs bu şekilde olacak... yardımlarınız için şimdiden sağolun...

+

aldığım bir karardan dolayı kesinlikle script yazdırmıyorum yazdırma taraftarıda değilim.. sadece daha önceden yazılmış ve kullanılmış olan scriptler içindir bu konu...

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldığım bir karardan dolayı kesinlikle script yazdırmıyorum yazdırma taraftarıda değilim.. sadece daha önceden yazılmış ve kullanılmış olan scriptler içindir bu konu...
enteresan..
DipNot: Yazdığım scriptlerin hiçbirini birdaha satmadım, tamamını isteğe tasarladım, bazı insanların çoğul satabilirsin şeklindeki tekliflerinin bile çoğunu reddettim.. "WebSitesinin özgün olması" taraftarıyım..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
enteresan..
DipNot: Yazdığım scriptlerin hiçbirini birdaha satmadım, tamamını isteğe tasarladım, bazı insanların çoğul satabilirsin şeklindeki tekliflerinin bile çoğunu reddettim.. "WebSitesinin özgün olması" taraftarıyım..

ben sadece yaşadığım bazı olaylardan ötürü böyle bir mesaj yazma gereğini duydum.. herkes sitesinin kendisine özgün olmasını ister ama bu zamana kadar tüm iyi niyetime tüm hoş görüme rağmen ne zaman bi script yazdırmak istesem mutlaka sorun yada sorunlarla karşılaştım onun için artık özgünlükten ziyade bi sonuç olmasını istiyorum hepsi bu...

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bende meraklandım kim bu futbolcu pm please

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5