İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Futbolcu kisisel script ariyorum..

ademkont

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar Futbolcu yegenim icin kisisel bir site yapacagim.script verebilecek varmi acaba ucretsiz.
www.caiuby11.com
www.gokhantore.com
www.lionelmessi.com

bu tarz script istiyorum...yegen Profosyenel futbolcudur su aralar büyük takımlar pesinde netdende takip etsinler :)
elinde olan verse lutfen yardımcı olabilirmisiniz..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Örneğini verdiklerin özel çalışmalar bulamazsın onları. Flashden sitesinden araştır bir çok flash örnek var. 50-100 lira ver güzel bir tema bulursun.

E

Erturk

Misafir
Haber, galeri ve butun alt sayfaları yonetim panelinden düzenleyebileceğin, ayrıca iletişim ve ziyaretçi yorumlarını alabileceğin bir sistemi yegeninin beğeneceği bir tarzda 300 TL ye sunabilirim dostum.

Darkart'ın da dediği gibi bunlar özel tasarım ve yazılımlar. Piyasada tam anlamıyla futbolcu için kişisel bir site bulabileceğini sanmıyorum.

ademkont

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash benimde hosuma gidiyor ama admin panelinden haber ekleyebilecegim bir script olmali..illa futbolcu scripti olcak diye birsey yok kisisel scriptde olur..ücretli imzayi atinca insallah düsünürüz. :)

egemen06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç olarak ben araştırdım buldum paylaştım kendım yazmadım istenirse php çevirebilirim

ademkont

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber, galeri ve butun alt sayfaları yonetim panelinden düzenleyebileceğin, ayrıca iletişim ve ziyaretçi yorumlarını alabileceğin bir sistemi yegeninin beğeneceği bir tarzda 300 TL ye sunabilirim dostum.

Darkart'ın da dediği gibi bunlar özel tasarım ve yazılımlar. Piyasada tam anlamıyla futbolcu için kişisel bir site bulabileceğini sanmıyorum.
selam arkadasim para degilde istersen formasını yollayabilirim sana sonucta orjinal Bundesliga formasi yani almaya kalksan 100 euro fiyati :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5