İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fuub.net taşınması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fuub.net 'in buraya taşındığını fuub'un anasayfasında gördüm ve bu isteye üye oldum.
Merak ettiğim birşey var fuub neden kapatıldı?

T

trgy

Misafir
Fuub.net teki kaliteli içerikler iyinet.com a taşınacak. fuub.net i ise kapatma kararı aldım. Satıyor musunuz diyenler olursa da satmıyorum forumu kapattım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Güzel karar ikisi bir arada yürümezdi zaten. En doğrusunu yapmışssın.

selman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım bu forumdanda aynı verimi alırız:)

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sevindim öncelikle iyinetin başka bir ele geçmesine.. Eminim çok daha başarılı dürüst onurlu bir site olacaktır.

Frmkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keşke kapatmasaydın hocam fuub'u orasıda ayrı bir güzeldi.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başkan bu forumu aslında iyi.net domainine taşısan o zaman direkt geleceğe çalışma olur ;)

T

trgy

Misafir
iyi.net için farklı bir düşüncem var. 2015 yılına kadar uzatacağım domaini ve 2013 gibi bir proje ile geleceğim.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence forum subdomainde kalmamalı, çok göz ardında oluyor böyle olunca.

T

trgy

Misafir
iyinet.com ana domainine de bir proje düşünüyorum. o yüzden hem google açısından hem de anasayfa projesinden dolay değiştirmem imkansız. forum.iyinet.com u bilen biliyor zaten. googe chrome kullananlar f tuşuna basma ile girebilirler. :p

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dur dur başka önerilerde bulunacağım :D

Heh buldum....

Usercp de paypal donate butonu ve ücretli üyelik işlemleri kısmındaki paypal hesabı sizin değil sanırım, onu değiştirmenizi önereyim :) [email protected] mailinde kalmış, eski sahibinin o pp diye biliyorum :)

T

trgy

Misafir
ücretli üyelik alınmasın bir süre onunla ilgili de çalışmalarım var. iyinet ile görüşüp hallederim o kısımı sorun değil.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklımda birşey daha vardı söylemezsem çatlayacağım, dur dur hatırlayacağım :D

Heh...

Reklam çalışması olarak ex iyinetteki gibi boxlar yerine digitalpoint gibi sadece adsense ile çalışmanızı tavsiye ederim, tabi domain adsense den banlı değilse...

Digitalpoint gibi ve o kadar kazandırmasa da reklam yayını ve reklam veren kalitesi bakımından forumunda eskisine nazaran görsel reklam kalitesinde büyük ölçüde olumlu bir değişim olacağı kanaatindeyim.

Son cümleyi nasıl yazdım bilmiyorum :D Yok yok, ciddiyim ;)

X

Xman

Misafir
Aklımda birşey daha vardı söylemezsem çatlayacağım, dur dur hatırlayacağım :D

Heh...

Reklam çalışması olarak ex iyinetteki gibi boxlar yerine digitalpoint gibi sadece adsense ile çalışmanızı tavsiye ederim, tabi domain adsense den banlı değilse...

Digitalpoint gibi ve o kadar kazandırmasa da reklam yayını ve reklam veren kalitesi bakımından forumunda eskisine nazaran görsel reklam kalitesinde büyük ölçüde olumlu bir değişim olacağı kanaatindeyim.

Son cümleyi nasıl yazdım bilmiyorum :D Yok yok, ciddiyim ;)

Bende sana bir öneride buluniyim, git yat :D:D sonra yarın yetişrmiyeceksin buluşmaya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5