İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GA gene :(

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de var sitem kaç "K" lık site 2 tane gönderilme olmuş :)

Güldürme GA..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu GA Garanti Arkadaş mı oluyor?
Google Adsense'in de kısaltması aynı da ondan şeyettim.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ga saymıyo bugünlerd eherhalde reklamı koyalı 3 gün oldu ilk gün 3 tıklama oldu satış yok tabiki daha da tek tık görünmüyo kendim de tıkladım reklama benim tıkladığımı bile saymamış yahu nasıl iştir bu anlamış deilim doğrusu anlayan varsa izah etsin lütfen :D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Garanti arkadaş saymıyor yada eksik sayıyor. buna eminim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elli kere konuşuldu bu tüm webmasterlar olarak kesin karar alıp kullanmasak ozaman eminim saymaya başlarlar.Hergün en az 10 k kişi giriyor garanti arkadaş reklamlarına sitemden popup banner ve diğer hertürlü reklamlarını kullanıyorum ve emin olun bazen 1 üye çoğu zamanda 0 kişi oluyor.

Böyle birşey olması kesinlikle imkansız zamanında en kötü günde 26 üye çıkardı . Bence kesinlikle terbiyesizlik bu kim ne derse desin

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar elli kere konuşuldu bu tüm webmasterlar olarak kesin karar alıp kullanmasak ozaman eminim saymaya başlarlar.Hergün en az 10 k kişi giriyor garanti arkadaş reklamlarına sitemden popup banner ve diğer hertürlü reklamlarını kullanıyorum ve emin olun bazen 1 üye çoğu zamanda 0 kişi oluyor.

Böyle birşey olması kesinlikle imkansız zamanında en kötü günde 26 üye çıkardı . Bence kesinlikle terbiyesizlik bu kim ne derse desin

herkez bırakır 1 tane çakal reklamları koyar...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz bırakalımda o çakallar ne ... yerse yesin bence. Forumdaki duyarlı webmasterlar kaldırsa bence yeterince yara alır ga

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GarantiArkadaş yani rinfofon panelindeki 'Click' normal klik değil. Kullanıcı bannerden reklama tıklayacak ve formu doğru veya yanlış bilgilerle doldurup gönder diyecek. Böyle olduğunda Click artıyor.
Aksi halde bannere tıklar Click olarak sayılmıyor.

Buna rağmen yinede saymıyor sanırım :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
GarantiArkadaş yani rinfofon panelindeki 'Click' normal klik değil. Kullanıcı bannerden reklama tıklayacak ve formu doğru veya yanlış bilgilerle doldurup gönder diyecek. Böyle olduğunda Click artıyor.
Aksi halde bannere tıklar Click olarak sayılmıyor.

Buna rağmen yinede saymıyor sanırım :)

28 mayıs : 259 CLİCK - 78 YENİ ÜYE

29 mayıs : 134 CLİCK - 46 YENİ ÜYE

30 mayıs : 51 CLİCK - 12 YENİ ÜYE

son 3 gün böyle gerçekten saymıyor...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
28 mayıs : 259 CLİCK - 78 YENİ ÜYE

29 mayıs : 134 CLİCK - 46 YENİ ÜYE

30 mayıs : 51 CLİCK - 12 YENİ ÜYE

son 3 gün böyle gerçekten saymıyor...

dostum kaç hitli sitende bu sonuçları alıyorsun?

bu arada düşüş felaket

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, kaç hitle aldıgını bildirirsen iyi olur. Birde Ringofon ve Katreklam arasında fark varmı. Hoş Kat, Ringonun bayisi ama başka bayilerden kullansak sayar mı değişik çözüm yolları bulmak gerek?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet, kaç hitle aldıgını bildirirsen iyi olur. Birde Ringofon ve Katreklam arasında fark varmı. Hoş Kat, Ringonun bayisi ama başka bayilerden kullansak sayar mı değişik çözüm yolları bulmak gerek?

1,500 hitle fln alıyordum.

ben softreklam'ı kullanıyorum.

W

wapekiz.com

Misafir
ben kaldırıyorum reklamı falan yeter artık,kaç gündür bekliyorum acaba sayacak mı diye ama yok.7 bin hit var satış 0.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5