İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Sonucu Ne Olur?

Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Sonucu Ne Olur?

• Fenerbahçe Kazanır

Kullanılan: 32 78.0%
  • Beraber Biter

Kullanılan: 1 2.4%
  • Galatasaray Kazanır

Kullanılan: 8 19.5%

• Kullanılan toplam oy
    41

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Son dakika golüyle GS alsın. Bir BJK'li olarak keyiften kafayı yiyim.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
artık bence bjk liyim gs liyim ts liyim olayını da kaldırın. cidden bak.
biz tekiz siz hepiniz :)
resmiyete dökün.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
show yaparak fener rahat alır ve telekom arena savaş alanına döner taraftarlar büyük olay çıkarır çünkü artık sabırları kalmadı takım iyice pert oldu :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
orayı da yaksınlar bence :)
zaten beleşe yattılar. zararları da olmaz.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
onu demiyorum zaten bizimle bir olamassınız da.
kendi aranızda birleşin. zaten ortak çalısıyonuz da resmiyete dökün yani :)
bjk+gs+ts+bursa vb. şeklinde.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Son dakika golüyle GS alsın. Bir BJK'li olarak keyiften kafayı yiyim.

Vallaha sizin gibileri gördükçe gülüyorum,

Takımınız Fenerbahçe'nin 21 puan gerisinde ve siz kendi takımınızın haline üzüleceğinize halen Fenerbahçe'nin rakipleri Fenerbahçe'yi yensin diye bekliyorsunuz,

Bence siz oturun ve ilk önce kendi takımınızın halini bir düşünün, neden buralardayız diye bunun hesabını yapın, yıldızlar topluluğu diye övündüğünüz takım son 30 yılın en kötü Beşiktaşıymış.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
takılıyoruz bi yana da beşiktaş da galatasarayda türkiyenin en köklü klüpleridir. ve layık olduğu yerde değiller. ikisi de inş kısa sürede toparlanır. türk futbolu bi yerlere gelir. iyi yönetilmiyo büyük klüpler. rekabet birlikteyken var. heyecan var. değilse tat tuz kalmaz.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51

Takımınız Fenerbahçe'nin 21 puan gerisinde ve siz kendi takımınızın haline üzüleceğinize halen Fenerbahçe'nin rakipleri Fenerbahçe'yi yensin diye bekliyorsunuz,

Bence siz oturun ve ilk önce kendi takımınızın halini bir düşünün, neden buralardayız diye bunun hesabını yapın, yıldızlar topluluğu diye övündüğünüz takım son 30 yılın en kötü Beşiktaşıymış.

Değerli arkadaşım aramızdaki fark bu, biz sevinmek için sevmedik. Anlayamassın o nedenle post kasma.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

tamamen haklı :) beşiktaşın gsden bi farkı yokki şu an ligde

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
orayı da yaksınlar bence :)
zaten beleşe yattılar. zararları da olmaz.

Yaksinlar? Beleşe yattilar? O stadin nasil yapildigini bilmeyen tayyipcilerden misin yoksa sende? İnanma fazla tayyibe canim benim, o stad nasil yapilmis biraz abilerinden öğren..

Bu arada biz "sen şampiyon ol dünyaları yakalım" diyip diğer hafta stadımızı yakmadık. Herşeyden komiği de timsah dansı yapanlardan mısın yoksa sende? :)

Yazik vallahi yazik. Şimdi gelip onlar geçmişte kaldı derler bende burda bi de ona gülerim.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Konu Galatasaray-Fenerbahçe derbisi üzerine ama konuyu nereden nerelere taşıyorsunuz,

Pes doğrusu.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
hiç akp ye oy vermişliğim yok rahat ol lanet kardeş.hatta hiç bi sağ partiye oy vermedim kaç seçim gördüğüm halde.
benim mesajlarıma genel olarak bakarsan da kadıköyde doğup büyüyen babamızın omuzunda sürekli maçlara giden küçükken, sonra da devam eden, fanatiklik derecesinde bi fenerbahçeli olduğum halde ciddi şekilde galatasarayın bu durumdan çıkmasını istiyorum. bu duruma layık değil çünkü. kişiselleştirmessen olayı ve mesajını atarken ön yargılı davranıp da alaycı yazılar yazmassan benimle alakalı sevinirim.

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç akp ye oy vermişliğim yok rahat ol lanet kardeş.hatta hiç bi sağ partiye oy vermedim kaç seçim gördüğüm halde.
benim mesajlarıma genel olarak bakarsan da kadıköyde doğup büyüyen babamızın omuzunda sürekli maçlara giden küçükken, sonra da devam eden, fanatiklik derecesinde bi fenerbahçeli olduğum halde ciddi şekilde galatasarayın bu durumdan çıkmasını istiyorum. bu duruma layık değil çünkü. kişiselleştirmessen olayı ve mesajını atarken ön yargılı davranıp da alaycı yazılar yazmassan benimle alakalı sevinirim.

Size Katılıyorum Bende Ezeli Rakibimizin Bu Durumda Olmasından Hoşnut Değilim Cünkü Bu Lig Fenerbahcxe Ve Galatasaray İle Güzeldir Gerisi Teferruattır :d

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fenerbahçe yenilecektir. 3-1 yenilgi ile sonuçlanacak.
Maçtan sonrada yazarım buraya :) , Şaka bir yana iyi olan değil iyi oynayan kazansın. Bjk'liyim. Beni alakadaar etmez

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
0-1 olsun bizim olsun.

Ve lütfen konuda hakaret derecesine varacak içerikli mesajlar olmasın. Bu da moderatör notu olsun. Hehe : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5