İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Sonucu Ne Olur?

Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Sonucu Ne Olur?

• Fenerbahçe Kazanır

Kullanılan: 32 78.0%
  • Beraber Biter

Kullanılan: 1 2.4%
  • Galatasaray Kazanır

Kullanılan: 8 19.5%

• Kullanılan toplam oy
    41

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
images

Maçın hakemi: Fırat Aydınus

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Gerçekleri görüyoruz.

Bir Türk takımı olarak ilklere imza atmış olan takımımızın şu sıralar kötü olduğunun farkındayız. Herkes Galatasaray yenilir düşüncesi içinde bunu da son zamanlardaki durumuna göre söylüyorlar, haklılar diyebiliriz. Ancak unutulmamalı ki bu normal bir "lig maçı" değildir. Hatta normal bir derbide değil. Eğer futbolcular bu bilinç içinde bir takım olmayı başarabilirlerse kazanma ihtimalleri var ve kesin yenilir düşüncesi içinde olanlara ve rakibine 1 dakika diyebilirler. Aksi durumda hiç şansları yok.

Cuma günü göreceğiz. Cuam günü istanbul'da yağış bekleniyormuş.

Öncelikle güzel bir maç olsun ve maç sonucu ne olursa olsun maç sonunda istifalar gelsin...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biri bir lisenin arka sıralarında, diğeri bir semtin arka sokaklarında kuruldu. El ele verdiler, büyüdüler, önce dost, sonra rakip oldular. Şampiyonluklar, yıldız futbolcular, tribünler, kupalar için kapıştılar; gün geldi taraftarlar onlar için kavga etti. Biri büyüdükçe diğeri ona yetişmek için çalıştı ve daha da büyüdü. Arkalarında dört yüze yakın derbi bıraktılar ve biliyoruz ki bu sayı binleri bulacak. Dostlukları da rekabetleri de hiç bitmeyecek.

Kavgasız gürültüsüz, dertsiz tasasız, kartsız, küfürsüz ve seyrine doyum olmayan akıcılıkta ve Fenerbahçe'nin kazanacağı bir derbi olması dileğiyle...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Süper gidiyor maç. Oldukça heyecanlı, keyifli...

Bu arada Galatasaray Kazım ile 1-0 önde.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kazım Galatasaray'a geldiği gün pek sevgili ultraaslanüni arkadaşlar (Ki üniversite temsilcileri benim ev arkadaşım olur) öyle sövüyorlardıki yönetime ve kazıma. Kazımın gece hayatı, alkolu, s*x skandalları (kelepçe olayı), bu adam Galatasarya yakışmaz vs vs. sayfalarca tantana kopardılar forumlarda.

Şuan eminim hepsi aslanımsın kazım diye bağırıyordur :)

(Not: Bu sözler sadece tek bir takım için geçerli değil, sadece insanların ne kadar yanar döner olduğunu söylemeye çalışıyorum, sabri Fenere gelse bizde sevinirdik gol atsa)

Hea bu arada, bizim Alex'imiz var, henüz sahne almadı, 2. yarıyı bekleyin arkadaşlar ;) Olmadı Semih Şentürk girer oyuna maç değişir.

3 İhtimalli maç

1:2
1:3
1:4

Fener alır :p

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hea bu arada, bizim Alex'imiz var, henüz sahne almadı, 2. yarıyı bekleyin arkadaşlar ;) Olmadı Semih Şentürk girer oyuna maç değişir.

3 İhtimalli maç

Orta alex, gol semih :) :) :)

Edit:

Dk. 88 Alex attı 2 oldu :D :D

Demedim mi, demeeeedim miii, gönül sana söylemedim miiii? :D

LanetPlesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kazım Galatasaray'a geldiği gün pek sevgili ultraaslanüni arkadaşlar (Ki üniversite temsilcileri benim ev arkadaşım olur) öyle sövüyorlardıki yönetime ve kazıma. Kazımın gece hayatı, alkolu, s*x skandalları (kelepçe olayı), bu adam Galatasarya yakışmaz vs vs. sayfalarca tantana kopardılar forumlarda.

Şuan eminim hepsi aslanımsın kazım diye bağırıyordur :)

(Not: Bu sözler sadece tek bir takım için geçerli değil, sadece insanların ne kadar yanar döner olduğunu söylemeye çalışıyorum, sabri Fenere gelse bizde sevinirdik gol atsa)

3 İhtimalli maç

yuh be dostum :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sağolsun Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancılardan biri olan ve şuanki teknik adamımız Hagi yaptığı değişiklikler ile birlikte maçı Fenerbahçe'ye verdi.

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maç bayağı heyecanlıydı fenerlileri tebrik ederim

diablo_king

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah sağolun koçlar yine Fenerbahçemiz Alnının akıyla galip geldi gs ne kadar tahrik etsede maçı kazanan Fenerbahçe oldu...

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide aklıma yeni geldi maçta lugano içki şişesini hakeme göstermişti :D o şişeyi taraftarlar stada nasıl soktular acep ya :D

diablo_king

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taraftarlar önce içmişler içkiyi sonra boşu göndermişler belli stad 5 yıldızlı olsa ne olacak güvenliği yetersiz olduktan sonra :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İnternette derbi geyikleri :)

Alex'in attığı 2. golden sonra Galatasaray'lı taraftarlar ağlaya ağlaya desibel rekoru kırdılar :p

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yeter yavv :D Konuyu kilitliyorum :p Soru konusu değişti, Fenerlilerin Galatasarayı ezme konusu oldu. Gidin başka başlıkta ezin kardeşim :D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Fenerim yine yendi.
İddaa bile anlıyor yeneceğini fenerin az oran veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5