İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray-Hamburg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Almanyadan avantajlı bir skorla döndük.Istanbulda sakin oynayarak turu geçecegimize inanıyorum.

Çok önemli defansif eksiklikler var,emre güngör,emre aşık,servet,mehmet topal.4 tane AS defans oyuncusuz çıkıcaz cehennemimize ama önemli degil.
Kewell geçer yine,ayhan geçer,arda geçer,barış geçer....,takım inanır,kazanırız.Hiç korkum yok bu konuda.
Almanyada oldugu gibi 40 dakka 10 kişi defanssız aslanlar gibi oynadıkları gibi oynasınlar bana yeter.

Bir sonraki tur adına bu eksiklikler dönse harika olur,finala dogru tadından yenmez bir yoldayız yine.

Bu gökdeniiiz neredeee vaaaaarrr :)

Hepiniz Metin gibi oynayın!

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben o kadar ümitli değilim. Almanya'da Hamburg %100 en az 3 tane gol kaçırdı. Şu anda karmaşa yaşayan bir takım sistemleri yok maç bu hafta içi mi ?

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
galatasaray istanbulda, yara yara turu geçecektir, en az 4 atar :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecicez insallah...hamburg kaçırmış olabilir ama girdiğimiz bu yol ilahi bir ikram olabilir :d geöen milan gs macını izledim nerden nereye....bu sene neden olamsın...bilet bulbilirsek statdayız inşallah :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
nonda o golü atsaydı 5-0 yenip gelirdik ama olmadı işte. ondan sonrası zaten tam bir karmaşa.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
gs yenebilir ancak öyle fark mark atacaklarını sanmıyorum. hamburg mahalle takımı mı la

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uçmayalım. Gs yenerse 1 farkla yener. 1-0 o da. eğer gol yerse 3-1 hamburg alır. Gs gol yerse kazanamaz maçı. (tur demiyorum maç)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an cnn i izliyorum....sabah programı gibi...abdulrahim albayrak ağlıyor lincolne sovuyor komik :d

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
üzülmesinler :) kadiköye davetlimizsiniz !

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kökünden satıcan bu takımı barosla arda dan başka adam kalmamış hem top oynamayı bilen hemde canını dişine takıp mücadele eden.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Rakip bir takımın avrupada daha fazla başarı elde ederek ülkeye puan(lar) getirmesini istemeyen arkadaşları görünce çok şaşırıyorum ! :D
Ama bir yandan da seviniyorum, bunu gördükçe mutlu oluyorum çünkü kıskanılıyoruz...

Tabiki bu finale kalmayı çok istiyorduk ama olmadı, üzüldük, elimizden kaçırdık...

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-0 dan turu vermek çok kötü oldu
hasan şaş ve lincoln bu takıma yakışmıyor artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5