İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray - Kayseri erciyes Son dakika Tahminlerini alalım

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Maçın bitmesine 10 dakika var oynanan futbol her iki taraf içinde vasat. böyle biterse uzatmalara gidecek maç bitmeden izleyen yada radyodan dinleyen var ise görüşlerini ve skor tahminlerini alalım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
kimse bi tahminde ve yorumda bulunamamış konuyu açarken hissettiğim duyguları aynen buraya yansıtıcam kayseri erciyes in galatasarayı eliyeceğini biliyordum ama skorun böyle olmasını beklemiyordum bundan bir iki yıl evveline kadar tribünlerde terör estiren biriydim ( kötü yorumlanmasın ) ama işte yaş kemale erdikçe insan uzaklaştırıyor. Bir galatasaraylı olarak Hasan şaş adlı futbolcunun 4 yıldır galatasarayda oynamasından fevkalade utanç duymaktayım, bütün toplar onda toplanır bütün duran topların başına geçer topu kaybedince pres namına birşey olmaz ve bir gol attığı zaman yerlere göklere sığdırılamaz, kupaların aslanı bu sene erken veda etti, ders çıkartmak gerek kaleye şut çekmeden gol olmaz, kayserierciyes spora yarı finalde başarılar diliyorum real yaşamda beni tanıyan tanır bilen bilir hasan a olan nefretimide bilirler ben iyinet sakinlerininde bilmesini istiyorum Hasan şaş Senden nefret e di yo rum ;)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cimbom'a soğuk duş: 1-1
[/FONT]
[/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]G.Saray, efsane kaptanı Bülent Korkmaz'ın Erciyesspor'u ile berabere kaldı, Türkiye Kupası'na erken veda etti.

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Kayseri Erciyesspor'u konuk eden Galatasaray, normal süresi golsüz tamamlanan karşılaşmanın uzatmasınagolle başladı. Ancak Lazarov'un penaltıdan attığı gol skora eşitlik getirerek, sarı-kırmızılı takımı kupanın dışına itti.

Galatasaray, ilk yarıda Ümit Karan'ın ayağından bir penaltı atışını gole çeviremedi.

İki takım arasında Kayseri'de oynanan ilk maçtan gol sesi çıkmamıştı.

12. dakikada sağdan kullanılan köşe atışına ceza sahası içindeki Orhan Ak'ın kafa vuruşunda top, az farkla dışarı gitti.

İlk net pozisyon 28. dakikada geldi. Hasan Şaş'ın sağdan ortasını kaleci Orkun elinden kaçırdı. Ümit Karan, önünde kalan topu auta vurdu.

41. dakikada sağdan ceza sahasına giren Hasan Şaş, Ali'nin müdahalesiyle yerde kaldı. Hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. 42. dakikada penaltıyı kullanan Ümit Katran'ın vuruşunda Orkun, gole izin vermedi.

53. dakikada Hasan Kabze'nin pasıyla topla buluşan Iliç, iki rakibinden sıyrıldıktan sonra içeriye çevirdi. Boşta kalan topa hiç bir Galatasaraylı oyuncu dokunamadı.

64. dakikada ceza sahasına ortalanan topa Hasan Kabze zor pozisyonda kafayı vurdu. Meşin yuvarlak üstten auta gitti.

73. dakikada Eren'in, ceza sahasına girer girmez sert vuruşunda Mondragon'u geçen top, adeta direği yalayarak auta çıktı.

Normal sürede golsüz tamamlanınca, karşılaşma uzatmaya gitti.

92. dakikada savunmanın uzaklaştıramadığı top Arda'nın önünde kaldı. Genç oyuncunun sert şutunda top direkten ağlara gitti: 1-0

96. dakikada ceza sahası içinde İlhan, Tomas'ın müdahalesiyle yerde kaldı. Hakem Aytekin Durmaz penaltı noktasını gösterdi. 97. dakikada atışı kullanan Lazarov, skora eşitlik getirdi: 1-1.

109. dakikada Ümit Karan'ın ceza alanı içinde dönerek vuruşunda top kaleci Orkun'da kaldı.
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5