İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray Vs Fenerbahçe

Galatasaray Vs Fenerbahçe

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bi arkadaş mucize demişte, mucize kadıköy başka mucizeye gerek yok skorun da önemi yok fener her türlü götürür, geçmişte de götürdüğü gibi

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bu sene işler çok karışık hocam ya berabere yada Galatasaray :)

demek istediğim biraz da oydu yaşanan olaylar ayrı bi motivasyon oldu bence maçın kadıköyde olması ve taraftar avantajını da göz önünde bulundurursak maç fenerin, galatasaraylı arkadaşların isteği üzerine de geçmişi de göz önünde bulundurmuyoruz hadi :d gs de fena değil ama ben her türlü fener diyorum

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demek istediğim biraz da oydu yaşanan olaylar ayrı bi motivasyon oldu bence maçın kadıköyde olması ve taraftar avantajını da göz önünde bulundurursak maç fenerin, galatasaraylı arkadaşların isteği üzerine de geçmişi de göz önünde bulundurmuyoruz hadi :d gs de fena değil ama ben her türlü fener diyorum

Eğer taraftara moral gerekiyorsa bu maçı kesinlikle Galatasaray almalı ben bile hatırlamıyorum ne zaman kadıköy de yendiğimizi. Ama cumartesi bu kilit kırılacak. Bu maç her türlü Galatasaray'ın.

tugfan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray alır gibi geliyor fakat Galatasaray Kadıköyde uzun zamandır galibiyet alamıyor.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Eğer taraftara moral gerekiyorsa bu maçı kesinlikle Galatasaray almalı ben bile hatırlamıyorum ne zaman kadıköy de yendiğimizi. Ama cumartesi bu kilit kırılacak. Bu maç her türlü Galatasaray'ın.

En son 99'da sanırım Fatih Terim ile yenmiştik. Şimdide Fatih Terim ile yeneceğiz !

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Derbiye saatler kaldı .) Ankette de görüldüğü gibi galatasarayın alacağından eminiz :) Galataasaray oy verenlere teşekkür ederim :)

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Maç sonu fenerlilerden duyacağımız şeylerin başında,

"Ama 13 senedir yenememiştiniz!"

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
galatasaray vs fenerbahçe değil
Fenerbahçe vs galatasaray olacak.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konu sahibi yanlış anlamasın sakın. Fakat beraberlik seçeneğini eklemeyi unutmuş:) Ben ekledim konuya. Bir Beşiktaş'lı olarak maçın berabere biteceğini düşünüyorum.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bakalım müsabaka nasıl sonuçlanacak :) gönlüm GS'den yana :) güzel bir maç olmasını diliyorum

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ANKETTE SON DURUM

Galatasaray - 14
Fenerbahçe - 10
Beraberlik - 1

başarılar Galatasaray..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5