İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray'da RONALDİNHO sesleri

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Adnan Öztürk Rio da menajerlerle görüşme halinde.Her an transfer açıklanabilir.

Yalçın Dümer'in 27 Mayıs tarihli programında Ronaldinho ile ilgili araştırmaları sonucu söyledikleri gercekleşmek üzere. Galatasaray'a yakın kişiler tarafından alınan bilgiye göre Faruk Süren ve Adnan Öztürk, Ronaldinho'nun menejerleriyle detaylı bir görüşme yapmak için yola Rio' ya uçtuğu bildirildi. Ronaldinho için senelik 8 milyon isteyen menejerlerle yapılan görüşmeden sonra taraflar anlaşırsa Ronaldinho önümüzdeki sezon Galatasaray formasını terleteceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak : Fanatik

Hocam siz alamıyorsunuz diye kıskanıp yorum yazmayın.Parayı verdik Selçuk u aldık. Sizin verdiğiniz paranın yarısını verdik Dianna Taurasi yi aldık.Kıskanmaya değmez. :kızdım::kızdım:

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adnan Öztürk Rio da menajerlerle görüşme halinde.Her an transfer açıklanabilir.

Yalçın Dümer'in 27 Mayıs tarihli programında Ronaldinho ile ilgili araştırmaları sonucu söyledikleri gercekleşmek üzere. Galatasaray'a yakın kişiler tarafından alınan bilgiye göre Faruk Süren ve Adnan Öztürk, Ronaldinho'nun menejerleriyle detaylı bir görüşme yapmak için yola Rio' ya uçtuğu bildirildi. Ronaldinho için senelik 8 milyon isteyen menejerlerle yapılan görüşmeden sonra taraflar anlaşırsa Ronaldinho önümüzdeki sezon Galatasaray formasını terleteceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak : Fanatik

Hocam siz alamıyorsunuz diye kıskanıp yorum yazmayın.Parayı verdik Selçuk u aldık. Sizin verdiğiniz paranın yarısını verdik Dianna Taurasi yi aldık.Kıskanmaya değmez. :kızdım::kızdım:

zor gibi :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
nası bi aşağılık kompleksidir daha kimse bişey demeden cevabını vermiş :D :D
inan başlığı görünce bi güldüm zaten . sonra yazına daha fazla güldüm :D
+rep

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Ünal Aysal 100 milyon euro gibi bir bütçe ile takımın başına geçti.Olur olur.F. bahçe nin transfer ettiği sanılan haberler fos çıktı. Ne Sezer ne Serdar Kesimal F.bahçe de .Hatta Serdar Kesimal transferin zor olduğunu söyledi.Çünkü verilen şartlardan memnun değilim dedi. :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yani amaan sall feneri napacaklar ki :D altı üstü baskette erkeklerde de şampiyon olurlarsa rekor kracaklar. her alanda şampiyon olacaklar. . amaan sizin ruh var 2000 küsür ruhu salla feneri. alamaz kimseyi zaten. boş boş konusuyola serdar ı nası alacak ki konusuyolar :D

Ekleme:
252418_133842690025149_100198493389569_229713_8240843_s.jpg

D onumuz bile yırtıldı sana gel demekten
R esmen vazgeçtik mustafa pektemekten
O ğlum nerdesin kesildik sütten ekmekten
G el kurtar bizi karakobra duası etmekten
B ir saat içinde inmezsen lanet olası jetten
A t arabasıyla alacağız seni Stanford Bridge'den

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
boş kuruntu yapmayın tmm fener alamadı o oyuncuları alamadı diye başkan kendini mi öldürsün yani fener futbolcu mu yok kimse bişey yazmadan adam cvp yazmıs yok böyle bişey
bu adama altın forum yorum ödülü verilmesi lazım yuh ya :D

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bırakalım bu saatten sonra gelsin, nafile bir futbolcu tek başına oynamaz, oynayamaz zaten iyi oynasa kulübü bırakmaz,bu yaştan sonra da gelsin artık .

ykgungor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Giden paralara yazık. 3 büyüklerde iyi oynayan kaç futbolcu futbolcu var.yıldıray 33 yaşında Almanyada futbolu bırakıyor.TR paralı dinlenme yeri oldu.

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben 6. sınıfa gidiyordum :) Ronaldinho Fenerde diye haberler çıkmaya başladı :)
Bu sene lise 3 bitti hala aynı haberler çıkmaya devam ediyor, edicekde :D

Galatasaray'a gelicegini sanmıyorum.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu saatten sonra gelse ne olur,gelmese ne olur.
Adam artık almış yaşını başını, ünlü yabancı futbolcular yaşlanınca Türk takımlarını tatil köyü gibi kullanıyorlar adam kariyerini noktalayacağına Türkiyede para kazanıyor.
Biz de böylece genç yetenekelerimizi harcıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi