İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaraylılar neden sevilmez

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bi' kaç ipsiz densizin yaptığı tüm GS lilere atfedilemez,

Dün Fener maçında tüm Türkiye fenerli olmalıydı, orada temsil edilen bir takımdan ziyade, ülkedir.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
İyide bu durumda sevilmeyenler gs lılar deilki fb liler.Maç burda olsa bir tsli olarak bende böyle bişi düşünürdüm :D
Mxcoder bunun Türklük ile alakası nedir? Zamanında hepiniz aynı pankartları en az 1 kere açtınız, gerçi yaşınız 7-8 sene önceyi hatırlarmı bilmem.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Olayın milliyetini bırakın da, neden böyle başka maçlarda ortaya çıkıp kasarlar ki, karşı karşıya gelince söyleyeceğini söyle, sana ne elalemle yapılan maçtan? Her sevmediğin takımın her maçında karşı tarafı mı tutacaksın, kafan mı güzel.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Olayın milliyetini bırakın da, neden böyle başka maçlarda ortaya çıkıp kasarlar ki, karşı karşıya gelince söyleyeceğini söyle, sana ne elalemle yapılan maçtan? Her sevmediğin takımın her maçında karşı tarafı mı tutacaksın, kafan mı güzel.
Futbol taraf tutulmadan izlenmez, öyle izlenseydi herkes bayanlar gibi futbolun saçma bir spor olduğunu öne düşünürdü çünkü bayanlar tarafsız izliyor.fb yi tutmaktansa cska daha bi sempatik geliyor...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Orasını anladım da, pankart yaptırmak filan işin gücün yok mu. Yani bu futbola taraftar gözlüğüyle bakmaktan çok işgüzarlık etmek. Akıllı adam işi değil bunlar. Bir de bir şeyi sevmek için neden aramaya gerek yoktur, onu seversin, ama birşeye karşı kin duymak için nasıl bir neden buluyor insanlar, bunu hep merak etmişimdir ben. Yani bir futbol takımını kim yönetirse yönetsin, ne olmuş olursa olsun, 11 tane adam çıkıp top oynuyor en nihayetinde, yemin ettik Fenerbahçe'ye karşı olmaya diye işgüzarlık geliyor bana bunlar. Fenerbahçe yerine X takımını da koyabilirsiniz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bütün gslileri suclamak yanlıs
dünkü macta gs olsaydı bile desteklerdim ben. ki biliyorum cok gs li fb yi destekledi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaraylılar neden sevilmezmiş. Bence başlığı "Fenerbahçeliler neden komiktir" şeklinde değiştirelim.

Hayır, bu Pierluigi de ilginç bir adam. Hep Fenerbahçe'nin avrupa maçları sonrası böyle dandik şeyler yazıyor. Kötü konuşuruuuum, olmaz. E böylelerine iyi de konuşulmaz. O yüzden, Pierluigi tarzı adamlarla hiç ilgilenmeyin, önemsendiklerini düşünmesinler.

Dün Deivid gol attı, yemekten kalktım ekmek boğazımda kaldı, yine de sevinmeye devam ettim. Ama işte, Pierluigi gibilerinin de sevindiği aklıma gelince, üzülmeye başladım. Hiçbir şeyi haketmiyorsunuz. Ne futbolda, ne de sosyal hayatta. Canınız cehenneme.

Ha, antu mu? Onlar zaten insanlıktan aciz. Kendileri Sion'a başarılar dilerken iyi oluyor da, Galatasaraylılar Moskova'ya başarı dileyince mi kötü oluyor? Tribünlere oynuyorlar tribünlere...

Ayrıca, "acıttı mı cicim?" demişler de, hani Fenerbahçe dünya takımıydı? Dünya takımı beraberliğe sevinmez arkadaşım. Hele ki, Moskova'da henüz hava şartları sertleşmedi. PSV ve İnter'in işi daha zor. Asıl o zaman bu skor başarı sayılabilirdi.

Konuşturmayın beni...

NOT: Arkadaş, kendince ironi yapmaya kalkmış. "6s" yazmış, ilgili nokta düzeltilmiştir. Zira, şu anda cevap veremeyecek konumda bulunan kurum/kuruluşa hakaret ediliyor. Bu da hem iyinet'i, hem de pierluigi'yi tehlike altına sokar. Bir daha denemeyin bile...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu saçma geyikleri bırakıp ülke başarılarına odaklansak daha iyi olur, ayrıca büyük bir takım olarak başkalarına laf etmeye ihtiyacımız yok onu da belirtmek lazım açan arkadaşa. Türk takımına karşı Rusları destekleyen zaten rengini belli eder artı bir laf söylemeye hacet bırakmaz.

PS: Yetki suistimali var.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu saçma geyikleri bırakıp ülke başarılarına odaklansak daha iyi olur, ayrıca büyük bir takım olarak başkalarına laf etmeye ihtiyacımız yok onu da belirtmek lazım açan arkadaşa. Türk takımına karşı Rusları destekleyen zaten rengini belli eder artı bir laf söylemeye hacet bırakmaz.

PS: Yetki suistimali var.
İlla konuşturacaksınız beni, Bir ermeniden ne kadar nefret ediyorsam bir fenerlidende o kadar nefret ederim.Oldumu rengini gördünmü?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gamend zaten konuyu iyi açıklamış ama birkaç birşey demek istedim;

Konuyu açan arkadaş Türkçe konusunda biraz aciz olduğu için yanlış bir başlık olmuş.Çünkü bilip bilmeden oraya Galatasaray(lılar) çoğul ekini kullanmazsın.

Kime göre sevilmez sana göre mi?

Pankart olayına gelince bunun benzerini fb adlı takım önceden yapmıştır.O zaman hiç bir Galatasaraylı çıkıpta bu fenerliler niye sevilmez ?diye bir konu açmamıştı fark ettiysen.

Lütfen sporu çirkinleştirmeyelim sion maçından önce benim msn listemdeki bazı arkadaşlar haydi sion gibi isimler kullanmışlartı o tarz yazı yazan tüm arkadaşları sildim.Niye çünkü bizim bu tarz arkadaşlara ihtiyacımız yok.

Sen dersen sion kazansın işte geçmişte yok juventus kazansın o zaman yarın biride çıkar der o zaman cska kazansın.Hoş birşey mi hayır!Ama eden bulur diyede bir laf vardır.

Nasıl ben milli takım maçlarında tribünden sahaya girip bizi tüm dünyaya rezil eden kişilerden nefret ediyorsam.Herkeste kendi takımı içersinde bu tarz gereksiz hareketlerde bulunanlardan nefret etmelidir.Çünkü bu spor değil holiganlıktır.

Kimsede başka takımdan birinin espirilerine katlanmak zorunda değildir.O espiri yapan sonuçlarına katlanmayıda baştan kabul etmiş sayılır.

Z

Zion

Misafir
Sanırım birileri fb'lilerin Galatasaray Uefa'da tur üstüne tur atlayıp kupaya uzanırken yaşadığı serüveni ya unutmuş, ya da hatırlamak bile istemiyor. Yahu o günlerde fb tribünleri her hafta takım değiştirmiyor muydu? Elediğimiz her takımdan sonra sırada hangi takım varsa onu desteklemiyor muydu? Bu pankartın bir kaç katı fazlası o günlerde açılmamış mıydı?

Bir de birileri çıkıp "bunlar Türk değil" falan filan demiş. Zaten futbolla ulusal kimliği ancak "az gelişmiş ülkelerde" bu derece iç içe görebilirsiniz. Tamam; şunu kabul ediyorum: pankart hazırlamak falan gereksiz şeyler; lakin ben asıl şunu anlamakta zorlanıyorum: Ben Galatasaraylıysam; bir avrupa maçında neden fb'yi tutmak zorundayım ki?

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasarayı sevmem yaptığı hiçbir işte beni bağlamaz. ne yapmış ne etmiş hiç ilgilendirmez. ama yabancı bir takımla müsabakaya çıktığında da tabiki yenmesini isteriz. ama bazı insanlar nedense karşı takım yunanistan takımı bile olsa onu tutuyor. garip ve ilginç buluyorum kendi adıma böyle insanları. amaçları ve gayeleri ney anlayabilmek güç.

böyle yerlerde (yabancı ülke takımlarına karşı Türk takımları oynarken) ısrarla yabancıları destekleyen ve bir Türk takımının yenilmesini ezilmesini isteyen bu düşündüğü oluncada büyük haz alan insanlar dediğim gibi çok ilginç geliyor bana. bunun altında ben başka birşey ararım. Kendi ligimizde tut karşı takımı. rekabet et. en iyi olmaya çalış. ama bırakta yabancı bi ülkenin takımıyla oynarken başarlı olsun Türk takımı. (sonra yok ülke puanı falan filan muhabbetleri dönüyor. adamlar bunu boş yere yapmış) yenilmesi için dualar etme. yenildiği zaman üzülmesende yazık oldu de. dersiniz yada demezsiniz siz bilirsiniz tabi ama bana göre işin doğrusu budur.

hadi hayırlı traşlar....

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Galatasaraylılar diye çoğul bi ek koymadım onu yarası olan düzeltmiştir ben 6s yazdım.
2- Gamend'e gelince, birileri çıkar "fenerbahçe neden sevilmez" diye konu açınca sesin neden çıkmadı ?
3- Pierluigi tarzı adamlarla hiç ilgilenmeyin, önemsendiklerini düşünmesinler demişin..
Benim önemsenmeye ihtiyacım yok bilen çok iyi bilir...
4- KISKANANLAR ÇATLASIN...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öncelikle bu pankartı açmak sefil bir hareket olduğundan karşısında yapılan acıttı mı cicim cevabında da yüksek kalite standardı aramayın. O ne kadar aptalsa bu ne kadar aptal. O yüzden ula ne aptal bunlar, sevinmiştim, ama şimdi haram olsun diye kendinizi harap etmeyin, yazıktır.

Sonra, zamanında siz de böyle yaptınız, ne söylersen bir fazlası, bak ayna tuttum muhabbetlerini ilkokulda bırakmış olmanız gerekirdi, geç kalmışsınız müsait bir yerde indirin. Biri size bişey yaptıysa aynı ölçüde karşılık vermeniz gerekmez hiçbir zaman.

Futbol zevk işidir, zevk almaya bakın. Kimsenin takımını tutmak zorunda değilsiniz, ama CSKA'yı sevdiğiniz için değil Fenerbahçe'yi sevmediğiniz için kasmanız (veya Sion-FB örneği) boş adam olduğunuzu gösterir. Yürekten CSKA ya da Sion'a bağlı arkadaşları tenzih edelim.

Bir takımı sevmiyorsan kendi takımını ortaya sürersin, rekabet edersin,tatlı takılırsın. Sana ne CSKA,Sion yense senin takımın mı güçleniyor?

Ben bir fenerbahçeli olarak ezik değilim, insan tercihi yüzünden ezik olur mu, bu da heralde ilkokul günlüklerinden kalmış akılda. Bütün Galatasaraylılar'ı da çok seviyorum. Ben de küçükken Galatasaraylı'ydım. Galatasaray iyiyken, UEFA kazanırken taraftarı böyle değildi, bunu da kabul edin. Bir takım eski günlerini ararken, çalkantı geçirirken hep böyle başkasına çatar, boş işlerle uğraşır. Eğri oturup doğru konuşursak Fenerbahçe'nin oturmuş bir kadrosu var, ve bir süredir başa oynayan ilk takım Türkiye'de. He salak saçma skorlar atıp ne oldu agu gugu yapacaksanız cevap vermeyin, bende de var o skorlardan. Galatarasay ise nispeten kötü bir dönemde, bu yüzden böyle şeylerle uğraşma kat sayıları çoğaldı. Tribün gerginlikleri, takım içi kavgalar, değişen teknik direktörlerde bunların bir uzantısı. Galatasaray eski galatasaray olsaydı böyle olmazdı.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep aynı tartışmalar. Sıkılmadık mı artık? Ben sıkıldım şahsen.

Bu başlığın açılma sebebide belli. Aynı sebepten Fenerbahçe aleyhine açılmıştı. Orada bizi eleştirenler şimdi aynısını yaptılar. Biz şimdi eleştirsek yarın öbür gün az gelişmiş başka biri yine aynı şeyi yapacaktır. En güzeli geçmişte yaşamayıp ileri bakmak. Belki o zaman gelişir futbolumuzda taraftarımızda. 6-0 da bitti. UEFA kupasıda. Tükettik. Tükendik..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yetki suistimali demişler yahu. Ne diyeyim ben size. Galatasaraylı ya da Trabzonsporlu olmam, hakaret içerikli mesajı düzenlememe engel olamaz ki. Eğer ki aynı şeyi Fenerbahçe için de yapmışlarsa ve gözümüzden kaçmışsa, atın özel mesajı. Halen yetkimizi kullanmıyorsak, edin şikayetinizi.

Sözün özü, bu akşam Sion galip gelirse, Sion'u destekleyen tüm arkadaşlara ebay'dan kına veyahut sprey boya sipariş edeceğim. Aynı şey Moskova'daki arkadaşlar için de geçerli.

Neden mi?
-Zion'a cevap-

İngiltere, İspanya, İtalya gibi ülkelerde şöyle bir şey vardır. Atıyorum; Milan taraftarları, Juventus'un Rangers ile oynadığı Şampiyonlar Ligi maçında Rangers'ı tutar. Ama güzel arkadaşlarım, Milan kaç defa kaldırdı şampiyonlar ligi kupasını? Juventus zaten dünya takımı... Alabileceği bütün başarıları almış takımlar bunlar. E haliyle artık doymuşlar başarıya, şimdi birbirlerini yemeye, ülke içerisinde başarılı olmaya odaklanmışlar ağırlıkla.

...Ya Türkiye? Kaç defa dünya çapında başarı kazandı Türk takımları? Madem başarımız yok, neden birbirimizi değil de, rakiplerimizi destekliyoruz? NEYİMİZE GÜVENİYORUZ? Ortada "az gelişmişlik" söz konusu ise, bu "futbolda az gelişmişlik" olmalıdır, ekonomik ya da siyasi başarı değil, futbolda başarıyla alakalı bir konudur.

Karışık anlattım biraz ama anlaşılmıştır umarım. :)

PieRLuGi' Alıntı:
1- Galatasaraylılar diye çoğul bi ek koymadım onu yarası olan düzeltmiştir ben 6s yazdım.

Başlıkta Galatasaraylılar yazıyor, biz mi yanlış görüyoruz? "6s" yi düzenleme nedenini yazdım. İstediğin gibi şikayet etme hakkına sahipsin. Ayrıca, senin yaran yok da, nedir bu kuyruk acısı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5