İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galiba Youtube yine yasaklandı !! Ayrıntılar

scki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:SS ...

Yılan hikayesine dönen Youtube meselesi yeniden mi gündemde? Siteye dns olmadan girilemiyor!

Kısa süre önce 2 senelik yasağın ardından Türkiye IP'lerine izin çıkmış ve Youtube'a normal yollardan giriş sağlanmıştı. Ancak bugün (23-24 Şubat) Youtube'a dns olmadan yine girilemiyor. Herhangi bir yasaklanma indexiyle karşılaşılmamasına rağmen site sayfası açılmıyor.
youtubeyasakorta.jpg

Ancak dns değişiklikleri yapıldığında sorun ortadan kalkıyor. Bu olanlar Youtube'un tekrar mı yasaklanacağını akıllara getiriyor. Konu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamakla beraber bu durumu okurlarımızla paylaşıyoruz. Konuyla ilgili net bir açıklama yapılması durumunda sizleri bilgilendireceğiz.

Kaynak

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Youtube ile ilgili TTnet'in bir çalışması war bu yüzden giriliyor ama video izlenmiyor..

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
yerlerde sürünen bağlantıya rağmen geçte olsa giriyorum sorun yok :d

scki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gece 2 3 gbı ben gıremedım valla, ama sonra duzeldı , dns ıle grılebılıodu ama normal yollardan grılemıyordu, ama sımdı sorun yok herturlu gırıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5