İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Game Garden Out Olmalı.

M

mIRCTurk_WiLBuR

Misafir
Merhaba arkadaşlar www.gamegarden.net hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum. Game Garden oyun portalına bir kaç kez oyun için başvuru yaptim fakat hicbirsey sekilde onay gelmedi. Artık ilgilenmediklerini düşünüyorum siteleri bukadar hit aliyor. Güçlerine güç katıp daha fazla site almalılar. Ama bunu yapmıyorlar diyorlardırki nasil olsa bize yönlendiriyorlar. Ama yaptıkları çok yanlış sitenin hitine ve kalitesine göre kodlarini yollamalılar. Yeni oyun siteleri istiyoruz hatta gamegarden dan daha iyi javalar. Sizler ne düşünüyorsunuz.

M

mIRCTurk_WiLBuR

Misafir
Aslında oyunları hic kaliteli değil ama bu hizmeti bu sekilde veren hic site olmadığı için eşşek kadar hit kazanıyorlar. Game Garden gibi bir site yapacak imkanlarim olsa onlari yikardim cunku bu alemde bu hizmeti veren site hic yok.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam,
GameGarden çok eski bir site.Hit kazanmasının nedeni uzun süredir okey ... gibi oyun servisleri veriyor.Bir çok sitede oyunları kullanılıyor.Bunun yanı sıra oyunlarının görselliği güzel.Siteleri yanlış bilmiyorsam 3-4 dilde.O sistemin aynısını kurabilecek bilgiye ve imkana sahibim.İlerde bnzer bir site kurmaya niyetim var.Onları yıkmayı düşünmek pek bir işe yaramaz çünkü adamların yeteri kadar reklamları var yurtdışından büyük bir kitle sitelerinde.Onları yıkmak istiyorsan en az onlarınki kadar eski ve reklamı olan bir sitede reklam yapmandır.
-----
***İyi çalışmalar***

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
savage, gamegarden.net sistemin aynisi kurabilecek bilgiye sahibim diyorsun. Ben bir oyun sitesi hazirlamaktayim ve boyle bir sistemi yapabilecek eleman ariyorum.

bu konuda seninle gorusmek isterim. mail adresim [email protected]

saygilar,
kemal ozturk

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
savage
java ile online oyun konusunda ortak bir proje yapabiliriz. Online oyun konusunda buyuk planlarim var..
[email protected] adresinden bana ulasirsan detaylari konusabiliriz..

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
Evet dediğim gibi kurabilirim aynısını.Ama java tabanında değil Flash yani actionscripte yazabilirim.Bazılarınıza sacma gelebilir. Çünkü eskiden flash muzik ve animasyondan ibaretti.Şimdi Net connection ve ekstradan cıkardıkları communication server sayesinde herşey mümkün.Şuan oyun üzerine bir site kurmam için yeterli zamanım yok çünkü 5 aydır ugrastıgım projemi yeni çıkarıcam projede resimli sohbet uye sayfası / resimleri vs.. Ancak bu işimi bitirdikten sonra yapabilirim. Flash uzerinden Video , MP3 , Ses streaming yapabilirim. Yani kısacası ne isterseniz herseyi. Genede benimle iletişime geçmek isteyen arkadaslar [email protected] adresini MSN lerine ekleye bilirler.
----
Wilbur senin listeye gelince o sıralama sürekli değişir tam olarak bilemezsin.
----
İyi çalışmalar **SaVaGe**

M

mexinth

Misafir
mIrcturk, bende bir oyun sitesi yapıyorum, konseptlerimiz farklı. öm den konuşalım istersen yada icq ver, birbirimize faydalı olabiliriz.

Ben hala içerik pompalamaktayım. Sonra grafik vs uğraşacağım.
www.namernet.com

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5