İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GammonEmpire ne zaman ödüyor ?

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda aradım bulamadım merakla bekliyorumda

M

maxxlist

Misafir
bu nasıl bir sponsor? clik ,satış , üyelik pop up? biraz anlatırsan sevinirim... bizde kazanalım isteriz:D

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi güzel bi sponsor. türk hitleri kabul etmior. play65 in diğer versionu.
Tavla free üye ve paralı üye ba$ı 1 dolar verior.
Tavla oyunu..

üye olmak isteyenler http://www.gammonempire.com

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanan yok heralde bu sponsoru ? cogu sitede görüyorum kimse ödeme almadi mi daha ?
üye olmak isteyen buna üye olmasin cünkü türk hitlerini ve türkiyeye ödeme yapmiyor.
Ama türk hitlerini ve türk üyelerini kabul eden su yere üye olabilirsiniz ben uzun zamandir üyeyim ve düzgün sekilde ödemeleri aliyorum.
Alt üyem olmak isterseniz
http://affiliates.tcads.net/?ref=6579784

istemezseniz
www.tcads.net

M

maxxlist

Misafir
bu clik başına veya banner gösterim başına mı veriyor? sistemi nasıl ? rija etsem yardımcı olsan..

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır ne banner ne pop up a ne click e para ödüor..
Bu online tavla oynatan bi firma. Kullanicilar bilgisayarlarina bi program indiriorlar ve online karsilikli tavla oynuyorlar. Sana verdikleri linkden programi indirdip kurduruorsun ve her üye ba$ına para ödüorlar. 0.5 $
Ortalama 20 bin tekil hitin olsa günde rahat 50-60 üye çıkarırsın.

Kolay gelsin.

M

maxxlist

Misafir
oo bana uymaz o zaman.. çok hitim yok:( neyse tşk ederim yinede açıklama için sagol...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5