İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GangSky Portal Teması

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Temayı gezerken gördüm bir DLE temasıymış bende WordPress için en güzel şekilde uyarlamaya çalıştım. Kodları falan sade ve anlaşılır yaptım isteyen istediği gibi editlesin diye.

-3 Kolonlu
-Tema çözünürlüğe göre genişliyor.
-4 Eklenti ile çalışıyor (Get Recent Comments, WP-PostRatings, WP-PostViews, Yoast Breadcrumbs)

İsterseniz editleyeceğiniz dosyalar
Sol kolon için; sidebar.php
Sağ kolon için; rightbar.php
Orta kolon için; main.php
Yorumlar için; comments.php

Demo'daki görünüm için o 4 eklentinin küçük ayarları var onları yapmalısınız. Kafanıza göre de ayarları yapabilirsiniz benimkinin aynılarını isteyen olursa yazarım.

Anasayfa Demo: http://portal.webografi.com/
Yazı ve Yorumlar Demo : http://portal.webografi.com/?p=6
Kategori Demo: http://portal.webografi.com/?cat=8

Temada hatalar, eksikler vs. bulunabilir bunu kendi çabanızla ve aşırıya kaçmadan benim yardımımla düzeltebilirsiniz.

Temada 2 adet linkim var linklerin kaldırılması yasaktır. Bu durumdan memnun olmayan kullanmasın.

Lütfen benden başka link verilmesin.

22 Haziran son güncellemelerle;
FlameUpload'dan Download (FileFactory, Hotfile, Rapidshare, Megaupload, x7.to, Easy Share, Deposit Files, SendSpace)

TekDosya'dan Download (Rapidshare, Netload, Uploaded.to, FileFactory, WebFileHost)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emeğin için teşekkurler: Ama bu tema intr exlorer 7 de sayfalar aşağıya doğru kayma yapıyor bunu nasıl halledebiliriz?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Çok güzel bi tema. Wordpress'de kullanılabilecek en güzel portal teması bence bu. Eline sağlık.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
İlk defa wordpresste harbiden portala benzeyen tema gördüm.Ellerinize sağlık.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki arkaşlar internet exllorer daki sayfa kayması sizlerde olmuyor mu? Öğlenden beri uğraşıyorum ama bir türlü yapamadım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
" Print Screen " Tuşuna basıp ekranın resmini kaydet. Painte " ctrl-v " yaparak yapıştır kaydet. Onuda buraya koy işte :D

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Uğraşan var mı arkadaşlar?

IE 7'de baya kötüymüş... :D Ben bu gece Çanakkale'ye gidiyorum bir kaç gün olmayacağım o yüzden yapamam ama döndüğümde yapmak için uğraşacağım. O zamana kadar istr başka tema kullanın ister kendiniz düzeltin :rolleyes:

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IE 7'de baya kötüymüş... :D Ben bu gece Çanakkale'ye gidiyorum bir kaç gün olmayacağım o yüzden yapamam ama döndüğümde yapmak için uğraşacağım. O zamana kadar istr başka tema kullanın ister kendiniz düzeltin :rolleyes:

Valla hocam ben biraz uğraştım ama beceremedim. İnşallah burada ilgilenenen bir ardaşımız çıkar sanırım.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet exlorer sorununu da giderilmiş elinize sağlık.
Bir şey daha sormak isitoyrum. Kategorileri kendi içinde açılma yapabilir miyiz?
Bir tane daha, yazılar arasına reklam konulmuyor bunu nasıl yapabiliriz? Ana indexten oluyor genelde o tür işlemler ama bu temanın ana index kısmında pek bir şey yok?

Muhannad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim Ellerine sağlık tşkler acaba kullandıgın eklentileri ve nasil yapacagımız hakkında yardımcı olabilirmisin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5