İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Arkadas Hakkinda

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
nasıl kontör yiyiyor? ya da olay nedir? birisi anlatabilir mi?

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kontör yiyiyor? ya da olay nedir? birisi anlatabilir mi?

bkz:
http://ad.garantiarkadas.com/welcome.php (ref değildir :p rahat olun)

aşağıya inince şöyle bir yazı var
tabi tuğba özay resminin yanında bedava 5 SMS yazısını gören bir çok arkadaş alta inip ne ayak diye bakmıyor ve giriyor olaya

"GarantiArkadaş servisine ilk kayıtta hediye 5 SMS hakkı verilmektedir. Sonrasında diğer üyelerin cep telefonlarına göndereceğiniz kısa mesajlar ücretlidir. Site üzerinden diğer üyelere göndereceğiniz web mesajlar ücretsizdir. Garanti Arkadaş servisinde üyeler arasında mesajlaşma ve benzeri mesaj tabanlı hizmetler, piyasada yer alan tüm telefon marka ve modelleri ile kullanılabilir. Garanti Arkadaş WAP özellikli hizmetleri için telefonunuzun WAP veya GPRS özelliklerini destekliyor olması ve ilgili ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. WAP/GPRS ücreti, Garanti Arkadaş servisi ücretine dahil olmayıp, abonesi bulunduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenerek tahsil edilmektedir. Ücret haftalık 10 std SMS/20Kontördür ve haftalık olarak yenilenir. Garanti Arkadaş üyeliğinizi sona erdirmek için kısa mesaj ile IPTAL yazıp 3332'ye gönderiniz ya da müşteri hizmetlerimizi arayınız. TURKCELL & VODAFONE altyapısı kullanılarak sunulmaktadır. © 2006 GarantiArkadas - CE LTD. ŞTİ.Müşteri Hizmetleri: 0.212.276-9-276"

sen mevzuya uyanıp iptal ettirene kadar geçen hafta sayısı x 20 kontör gidiyor

M

MasterTR

Misafir
garantiarkadas sitesi cop sitedir kazanilan bu para icinize siniyorsa afiyetle yiyebilirsiniz

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Herkes kendi nefsinden sorumludur,onların günahı senin başına mı ?Allah bu insanları yaratırken hepsine akıl vermiş,onlarda bunu kullansınlar !

eğer bannerda "üye olduktan sonra 1 ayda 80 kontörünüz çekilecektir" diye ve kullanıcı bu yazıyı görerek kayıt olsaydı o zaman senin dediğin geçerliydi. kullanıcı 80 kontörünün gideceğini bile bile kayıt olmuyor.

ringofon reklamlarını ben bile meraktan denemiştim, nasıl bedavaymış ya bu diye... 60 kontörümü yedi kapatana kadar. bannerda yazsaydı her hafta 20 kontörünü alırız diye, kayıt olurmuydum sanıyorsun ?

kelime oyunu yapmayalım 1
olayı müslümanlıkçılığa çevirmeyelim 2

ringofon'un hiçbir yanı etik değildir, din açısından merak eden varsa helalde değildir. yok ben kullanırım dersede, bu onun seçimidir boğazını sıkacak değiliz ama benim kendi tercihim kullanmamaktan yanadır.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten kimseye zorla kullan ve kullanma dediğimiz yok :D

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sitelerden tanışıp evlenenler bile oluyor, herşey uçkurla bitmiyor ? kaldıki açılan sayfanın altında okunacak derecede uyarısı var ücretlidir cart curt diye..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bırakalımda bunu peki size göre en iyi para veren (tabiki içinize sinecek şekilde)

sizce kimler var ?

google benim için 1nci numaraysı ama banlandık :)

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldığınız parada binlerce kişinin ahı olabilir :(

Aldatıcı reklamlardan kaçınmak gerek bazı arkadaşların gözünü para bürümüş herşey para değil ;)

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de ringofon'a çok karşıydım ama Garanti Arkadaşın gerçekten güzel bir sistemi var.Boş boş kandırmacalı arkadaşlık sitelerinde gezeceğine insanlar ücretini ödeyip kaliteli GARANTİ arkadaş bulsun.Ayrıca site üyelere gerçekten güzel hediyeler ve imkanlar sunuyor.

İnsanlar cahil olmamayı okumadan iş yapmamayı öğrensinler.Televizyonlarda her şarkının altında melodi reklamları çıkıyor bir sürü kişi tuzağa düşüyor yüzlerce kontor'ü gidiyor.

Herşey para değil ama Ne kadar üye olup bakmasamda Garanti Arkadaşın sistemi hoşuma gittiğinden kullanıyorum.Siteyi incelediğim kadarıyla kazancının büyük çoğunluğunu Webmasterlara ve sitedeki aktif üyelere para ya da kontör olarak dağıtıyor.

Ama kandırmacalığın Müslünmanlıktada Budizmde de yeri yoktur para helal değildir :) Garanti arkadaş açıklamaları altdan üste doğru çekmiş yine de büyük suç kolay kanan kullanıcıların bence...
Etraf dolandırıcı kaynıyor malasef dikkatli olmak şart...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aşkolsun birde tartışıyorsunuz. imzama tıklayın. boşverin garanti arkadaşı :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
engelledim:D
1-2 saat içinde aktif olur dedi google. bende onun yalancısıyım:)

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay daha önce ki yazımı (postumu) copyala/yapıştır yapmışsın nerdeyse. aynen katılıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5