İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Arkadas Hakkinda

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba herkese ben garantiarkadas kullandim 2 ay ve aylik 500 ytl civarinda kazaniyordum. Su an kaldirdim tavla reklami kullaniyorum ama kazancim bir hayli düstü. Simdi sizlere bir soru sormak istiyorum..

Garantiarkadas yasal bir firma fakat buradan kazanilan para sizce helalmidir. Bunu cok merak ediyorum. Cünkü bilincsiz kullanicilar üye oluyor ve konturleri boş yere gitmiyormu sizce?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
tavla oyunlarında da duyduğum kadarıyla trojan varmış. eğer doğruysa tavla indirtmen de günah.

duyarlılığını anlıyorum, gerçekten vicdani olarak bakıyorsan, adsense kullanabiliyorsan hile yapmadan gelebileceği kadar onu kullan. az veya çok kazanırsın ama için rahat olur

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hiç hile yapmamma rağmen banladı we maddi açıdan zora düştüm. Dedicated ücretlerimi bile ödeyemiyorum artık bird öğrenciyiz :( Walla şaşırdım napcağımı

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz zorla indirtmiyoruz yada üye olun demiyoruz ki, insanlar ordaki hatunları görünce tatmin olabilmek icin daha yakın olabilmek icin üye oluyorlar buda onların kendi özgür kararlarıdır.zorla degil sonuç olarak üye olmaları veya tavla oyunu indirmeleri.

eğer günahda oluyorsa bu, biz cehenneme protokolden gireriz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bugün diğer ortaklıklar yerine, garantiarkadas kullansam daha fazla kazanacağımın farkındayım.

fakat kendi ziyaretçilerimi ateşe atıp durduk yere kontorlerini yedirtip 10 lira kazanacağıma, kimsenin günahını almadan 1 lira kazanırım bin kat iyidir.

bana göre garantiarkadas kesinlikle etik değildir.

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti arkadaş 1 ayda 80 kontorumu yedı bu bi şekılde çıkaracam ama ordan...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bosch amcanin lafi var (TV'de reklamrda cikiyordu);
Musteri kaybetmektense para kaybederim gibi birsey... Bunu cevirirsek;
Ziyaretci kaybetmektense para kaybederim. Oraya tiklayanlarin ve size para kazandiranlarin %99'u bilincsiz. Ringofon'u sadece 1 gun kullandim ve aciklamalari okuyunca kaldirdim. Ringofon/Garantiarkadas vb. kontor somurme yontemlerini kesinlikle kullanmam. Adam yeteri kadar somuruluyor zaten bir de ben somurmeye alet olmayim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Haramdır. Size komik geliyorsa adını haksızdır koyalım. Öğrenciyseniz, kapatıp dedicatedı, alanınızda gelişebilirsiniz tavla reklamıyla uğraşmaktan uzun vadede daha yararlı olur. Bu bir öneri yanlış anlamayın.

Kalpchat; bütün talepleri yaratan arzdır. Verilenleri, ben koydum alıp almamak sizin özgürlüğünüz deyip sıyrılmak olmuyor malesef.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bende etik olarak doğru bulmuyorum, birinin ayda 80 kontor gibi azımsanamayacak bir miktarının bu yolla gitmesine aracı olmak istemiyorum.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmak istemeyen olmasin,forumda konu acmak ne demek oluyor,istemeyen yapmasin calismasin.Hepiniz müslüman kesildiniz.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Post-Modern Dialer Mantigi. Dialer olunca vay terbiyesiz denilir , 5 SMS bedava yaninda tugba ozay deyince Webmaster dostu Garanti Arkadas oluyor :)

Psikolojide algida secicilik deniyordu sanirim.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
6 sitem var çoğu sohbet sitesi ve yüksek tık potansiyeli olan site. Hiç garantiarkadas reklamı koymadım. koymayacağımda :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunların hiçbiri sizin suçunuz değil devletin suçu . Hatırlarsınız eskiden 900 lü hatlar direk aranabiliyordu ve devlet yıllar sonra telefonları satarken 900 lü hatlara aramayı kapayıp satmaya başladı. Şimdi size soruyorum devlet bu paranın 100 de 40 ını almak üzere bir anlaşma yapıp hat satışı gerçekleştirirken aklı neredeydi ? Düşünmedimi bazı insanlar yahu biz bunu satıyoruz ama çoluk çocuk arar bari bu hatları dilekçe verip açtırsın isteyenler direk aramasın diye .
Buna izin veren kurumların içindeki yolsuzluk ateşi ile yanıp tutuşanlardan başkaları değildir . İnternetteki dial-up olayı ise tam bir faciaydı , herhangi bir siteye girince bazı kodlar sayesinde aslanlar gibi sömürdüler bizi , bu paranın 100 de 40 ı gene telekoma gitti . Günahı sevabı bırakalım beyler kenara insan kazıklamaktır bu . Kazıklanmasına ortak olmaktır . İstemeyen girmesin anlayışı yalnıştır . En kolay para insanların zaafları üzerinden kazanıldığı için gayrimeşru dünya insanların zaafı olan şeylere yönelir ve bunların çoğu yasaklanmıştır , qumar uyuşturucu gibi . Buda bir nevi insanların zaaflarını kullanmak onları dolandırmaktır .

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Aklı başında olan insan için diyorumki: Aklın başında ise ne işin var arkadaşlık sitesinde? Normal hayatta arkadaş bulamayan bi adam varmida internette arasin/bulsun?
Aklı olmayan içinde diyorumki: Bir musibet bin nasihatten iyidir! Umarim aklin basina gelmistir.

Dogrusunu soylemek gerekiyor ben çöpçatan sitesinde dolanıp uçkur derdinde olan hiçkimseye acımıyorum.

Hepsi bi yana, eczanelerde türlü türlü şeyler satıyorlar. Eczaneler günah işlemiyormu yani? Yazık degilmi kardesim bu millete? :)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün diğer ortaklıklar yerine, garantiarkadas kullansam daha fazla kazanacağımın farkındayım.

fakat kendi ziyaretçilerimi ateşe atıp durduk yere kontorlerini yedirtip 10 lira kazanacağıma, kimsenin günahını almadan 1 lira kazanırım bin kat iyidir.

bana göre garantiarkadas kesinlikle etik değildir.
Herkes kendi nefsinden sorumludur,onların günahı senin başına mı ?Allah bu insanları yaratırken hepsine akıl vermiş,onlarda bunu kullansınlar !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5