İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Arkadaş ödemeleri

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler pazartesi günümü yapılcak ? bilgisi olan varmi arkadaşlar ?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün önce mail attım softreklama hala cevap yok .

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
konu ile ilgili değil fakat yeni bi konu açıp kirlilik yapmak istemedim. softreklamdan aldığımız id xxxxx fakat hesabı acıp banner olusturduğumuzda id numarası değişiyor. bu bi sorun yaratır mı ? yoksa orada verilen koddan numarayı değiştirip verilen id yi yazmak mı gerekir. ( deneme amaçlı öyle yaptım )

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ile ilgili değil fakat yeni bi konu açıp kirlilik yapmak istemedim. softreklamdan aldığımız id xxxxx fakat hesabı acıp banner olusturduğumuzda id numarası değişiyor. bu bi sorun yaratır mı ? yoksa orada verilen koddan numarayı değiştirip verilen id yi yazmak mı gerekir. ( deneme amaçlı öyle yaptım )
her banner talebinde farklı id vermektedir sorun olmaz.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
peki ben id numarasını değiştirdim sizin üye olurken verdiğiniz numarayı yazdım. tekrar değiştirmelimiyim yoksa kalsa bi sorun olur mu

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
15 i geldi geçiyo da ödeme alan oldu mu ? yada başka bir deyişle ödemeler başladı mı bgroom ve garantiarkadaş için

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük istimal haftaya sarkar ödemeler hafta sonu girecek araya

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben aldım, garanti arkadaş, garanti bankası

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende almışım GA, garanti bankası,Bgroom ödemeside hemen peşinden yapılcak demişlerdi,yetkili arkadaş bilgilendirirse sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5