İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti arkadaş-Rİngofon tıklama saymıyor!

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 2 gün içerisinde ringofon ve garanti arkadaş reklamlarından şüpheleniyordum zaten ve kontröl amaçlı siteden reklamalrın hepsini kaldırdım sadece özel bi sayfa yaptım orya koydum. REklamlara 10 kere tıklattım sayaçta tık yok...

Şimdi ne dersiniz? Dolandırıcı ? Uyanık sanıolar kendierini? Bizi mi aptal görüyorlar? Ringofonu buradan kınıyorum.!!!

Millet cin olmuş, çarpılcak adam arıo...ohh ne ala memleket ...

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım tıklama sayılmıyor zaten satış usulü kazanç sağlıyosun

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım tıklama sayılmıyor zaten satış usulü kazanç sağlıyosun

nası l sayılmıyor öle şey olurmu clik diye boş yere mi yazıyor orada?

ben parasında değilim, tıklamaları saymıyor saymayıncada para alamıyosun konu bu.

10 kere tıkladım clik 0 tık yok.Aynı hiç bişe değişmiyor..

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Click cep telefonu ile sifre isteyenlerin sayısıdır. Click 1 üye 0 yazarsa birisi cep telefonuna sifreyi istemiş ama üyeliği onaylamamış demektir.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımmm. anladım ama gnede saymıyor tekil çok sağlam. 5 günde 2 tıklama mı olur Allah aşkına...mantığınıza uyuyosa sorun yok reklamlara devam edim.böle

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bende tek sitemde kullanıyorum hiti 5 k günde 5 üye anca çıkartıyor millet ne yapıyo biliyomusun giriyor bakıyor sahte bi numara giriyor yada gelen şifreyi girmiyor orada click olarak görünüyor. dolayısıyla sende üye çıkartamıyosun

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bende tek sitemde kullanıyorum hiti 5 k günde 5 üye anca çıkartıyor millet ne yapıyo biliyomusun giriyor bakıyor sahte bi numara giriyor yada gelen şifreyi girmiyor orada click olarak görünüyor. dolayısıyla sende üye çıkartamıyosun

hımm böle giderse kaldırrım. bunda tıkyok zarar ediyorum.dandik yerlere koyarım kıyıya köşeye. :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Aynen bendede saymıyor, daha önceden günlük aldığım geliri şimdi haftada alamıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5