İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Arkadaş Ringofonun Yeni Sitesi Yeni Kazanç Kaynağı

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdada reklamı olan yakında diye belirtilen ringofonun arkadaşlık sitesi açıldı reklamları verirler heralde piyasaya yakında

http://www.kralchat.net/ burada örnek reklam var

smsle üyelere msj yollama türünde reklamlar ne kadar tutar acaba
insanların çok canı yandı bizde buna çanak tuttuk ilk ringofon reklamlarıyla

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon affiliate sayfasında bannerleri var sol alt tarafta

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,75 veriyorlar. siteye koydum günde 10,000 kişi girmesine rağmen bir kişi bile üye olmadı ne ilginçtir. :) hoşuma gitmedi kaldıracağım..

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Millet yemiyor artık bu sistemleri, melodi sistemiyle çok kişinin canı yandı işin içine telefon olayı girdi mi hele bir de telsimse kimse yanaşmıyor haklı olarak.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet yemiyor artık bu sistemleri, melodi sistemiyle çok kişinin canı yandı işin içine telefon olayı girdi mi hele bir de telsimse kimse yanaşmıyor haklı olarak.

senin postla benim postun arasındaki reklama bakılırsa
gene ceple ilgili bi sistem geliyor bu kez mp3 sitesi bu belki kazandırabilir biraz

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000 küsür tekilim var ama daha tek tık yok bu konu hakkında hiçbir yetkili falan açıklama yapmayacakmı acaba bugün kaldırdım ben reklamını

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Arkadaş üyelik modeliyle çalışan bir servistir. Üye olarak alacağınız hizmetler karşılığında Garanti Arkadaş servisinin ücreti 10SMS / 20Kontördür ve yenilenir. Bu fiyata 5 BEDAVA SMS ve SINIRSIZ TELEFON REHBERİ DEPOLAMA HİZMETLERİ dahildir. Garanti Arkadaş üyeliğinizi sona erdirmek için kısa mesaj ile IPTAL yazıp 3332'ye gönderiniz.

Klaın yazıya dikkat edin. Yenilenir diyor yani haftada bir otomatik 20 kontur gidebilir. Bunun hakkında bilgi verilmemiş sitede. Ringofon yine milletin canını yakacak kaldırın kodları :) Bunlar aynı zamanda bizide kekliyor sanırım. Bu ne böle yenilenir diye saçmalıkmı olur. Ne zaman yenilenir, nasıl yenilenir, kaç günde yenilenir neden bunları yazmazlar??

Garanti Arkadaş Üyeliği : 10 SMS
Üyeden Üyeye Kısa Mesaj Gönderimi : 2 SMS
Aşk Uyumu Servisi : 8 SMS

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Günlük 25 ytl kazanıyorum şu an. İsterseniz ekran görüntüsü koyabilirim. Ancak war kardeşimin dedikleri doğrumudur?

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Arkadaş üyelik modeliyle çalışan bir servistir. Üye olarak alacağınız hizmetler karşılığında Garanti Arkadaş servisinin ücreti 10SMS / 20Kontördür ve yenilenir. Bu fiyata 5 BEDAVA SMS ve SINIRSIZ TELEFON REHBERİ DEPOLAMA HİZMETLERİ dahildir. Garanti Arkadaş üyeliğinizi sona erdirmek için kısa mesaj ile IPTAL yazıp 3332'ye gönderiniz.

Klaın yazıya dikkat edin. Yenilenir diyor yani haftada bir otomatik 20 kontur gidebilir. Bunun hakkında bilgi verilmemiş sitede. Ringofon yine milletin canını yakacak kaldırın kodları :) Bunlar aynı zamanda bizide kekliyor sanırım. Bu ne böle yenilenir diye saçmalıkmı olur. Ne zaman yenilenir, nasıl yenilenir, kaç günde yenilenir neden bunları yazmazlar??

Garanti Arkadaş Üyeliği : 10 SMS
Üyeden Üyeye Kısa Mesaj Gönderimi : 2 SMS
Aşk Uyumu Servisi : 8 SMS

+ rap..... :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hala 1 kuruş gelmiyor 3000 tekilli sitemden çok ilginç reklam yeride en güzel yerde

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunları görünce aklıma eski bir piyasa şarkısı geliyor

Bırak bu işleri, bırak bu işleri, tereciye tere satılmaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5