İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garanti bankası internet bankacılıgı şifre alma sorunu

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugün garantiden hesap açtırdım şu an 4440333 den şifre almaya çalışıyorum ama 2 tıktan sonra kart no istiyorlar bana öyle birşey vermediler bilgisi olan varmı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
herhangi birşey girme seni müşteri temsilcisine bağlar

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o halde direk müşteri temsilcisine bağlan
4-2-1 yaparak alınıyordu sanırım tam hazırlamıyorum

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kayıp çalıntı servisine gir. Durumunu izah et , nereleri tuşlucanı sor. Ben genellikle öyle yapıyorum :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
444 0 333 Alo Garanti'yi arayıp 3 no'lu Şifre/Parola işlemleri adımından şifrenizi alabilirsiniz.
müşteri temsilcisine bağlanmayı denemelisin

T

trgy

Misafir
Tüm tuşlara 5-10 kere bas direk müşteri hizmetlerine yönlendirir. Bir de böle dene istersen. :)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kart no istedikleri bölüme müşteri numarasını tuşladım bir kaç kezde gereksiz sayılara basınca müşteri hizmetlerine yöneldi ama cep telle aradığım içinde biraz tuzluya geldi bu iş

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bir garanti sorunuda bende var, şifreyi dalgınlığıma geldi biraz yanlış girmişim bloke oldu : )

şifre almak için şubeye gitmem gerekiyor sanırım, bu saattede açık değil:) alo garanti de bankamatik kartı ile ilgili cart curt istiyor oda yanımda değil şuan bir yol var mı ? alo garantiyi arasam kart olmadan hesap no, müşteri no ile birşeyler yapabilirmiyim ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ara bakalım...
Kayıp çalıntıdan dene ilk önce :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ara bakalım...
Kayıp çalıntıdan dene ilk önce :)

aradım 15dk muhabbet ettik iş görmedi :) bankaya gitmem gerekmiş : )

kayıp çalıntıdan ararsam direk hesaba bloke koyar birde onla uğraşırım :D yokmu aramızda garantide abisi teyzesi amcası olan bi ayar çektirsek :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5