İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Bankası Sanal Şubesi Hakkında

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
noldu korktunmu bankalar kendılerıne bı zarar gelddıgınde yaklasık 1 saat ıcınde sahsı bulur ve buldurur ama sen bunu yapamazsın :D ısın gusel tarafı o dır.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dolandırılan herkes garanti'den çok ilginç, çok büyük paralar saklamasamda, okuduklarım beni garantiden soğuttu.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt nedenı nedır sence cok basit sanal tıcarete enyatkın vede encok kullanılan banka hersekıldee heryerde uyarıyor adamlar lutfen bılgılerınızı paylasmayın dıyorlar telefonda sıfre vermeyın dıyorlar annenızın kızlık soyadının tamamını hıcbır zaman ıstemıyoruz dıyorlar daha ne ypasın adamlar dıcek bısey yokdıkkat edın guvenlıgınızı saglayın veya hıc kullanmayın

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi banka olursa olsun internet üzerinden kullanıldığı sürece tehlike içeriyor. Internet bankacılığı artık vazgeçilmez bir gereksinim haline gelmiştir, onun için gerekli önlemleri almalı ve nereye tıkladığımızı iyi bilmeliyiz.

D

dnturkey

Misafir
mk++' Alıntı:
noldu korktunmu bankalar kendılerıne bı zarar gelddıgınde yaklasık 1 saat ıcınde sahsı bulur ve buldurur ama sen bunu yapamazsın :D ısın gusel tarafı o dır.

ayıptır söylemesi ama b*k bulur. olaylardan haberin yok boş boş konuşuyon. bizzat başımızdan geçti olay. bilip bilmeden konuşma.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3908859&yazarid=18

aha bu da bizim haberin linki. bütün gerekli yerlere haberi vermemize rağmen en ufak bi gelişme bile yok. sen hala garanti yi savun. bütün pislikler garanti den yapılıyor. gidin iş bankası teleweb felan kullanın akbank kullanın aman sakın garanti kullanmayın. sonra söylemedi demeyin...

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bilmiyoruz konusmayalım ama iki salak her yere sifresini verirse olacagı o..Millet kızdan mail geldi diyo.Yada canım al sana resimlerim diyo indiriyo sonra konusup duruyo.Ben kullanmadım 1 hafta sonra kullanacam.Ama düzenli kullanana sorun olmaz.bilinçli kullanıcı lazım..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben orada dedımkı bankalar kendı cıkarları zarar gordugunde dedım hanı hatırlıyormusun adanada bı lıse ogrencısı ısbankın hesabına gırıp kendıne 500 ytl gondermıstı ve nekadar zamanda kulagından tutup goturduler bu sadece bı ornek belkı musterılerın kısısel cıkarlarına okadar ılgı gostermezler orası onların bılcegı ıs

dnturkey' Alıntı:
ayıptır söylemesi ama b*k bulur. olaylardan haberin yok boş boş konuşuyon. bizzat başımızdan geçti olay. bilip bilmeden konuşma.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3908859&yazarid=18

aha bu da bizim haberin linki. bütün gerekli yerlere haberi vermemize rağmen en ufak bi gelişme bile yok. sen hala garanti yi savun. bütün pislikler garanti den yapılıyor. gidin iş bankası teleweb felan kullanın akbank kullanın aman sakın garanti kullanmayın. sonra söylemedi demeyin...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitede verilen rakkamlara göre bu olaylarda bence GARNATİ nin de eksikliği vardır. rakkamlar arasındaki fark çok fazla

Garanti Bankası: 653
İş Bankası: 2
Koçbank: 2
Akbank: 7
TEB: 1
Yapı Kredi:2
Oyakbank: 1
HSBC: 1
Vakıfbank: 1

neredeyse bu işler için sadece GARANTİ kullanılıyor denecek kadar çok fazla...

S

SYMPHONIC

Misafir
gençler olay bildiginiz gibi değil..

sorun garanti de değil.carding olaylarında türkiye için garantinin önemi büyüktür. çünkü belki de en fazla sanal bankacilik , sanal kart vs. hizmetini kullanan garanti bank üyeleridir. kötü niyetli kişiler kazanma olasılıkları yükseltmek için garanti müşterilerine calisirlar (phishing) .. basit bişeydir yapılan ama bilgisiz insan çoktur. bu yüzden en çok garantiden gider zarar. yoksa olayda garantinin güvenliğiyle ilgili bi sorun yok.. scam page yapacak adam gidip de teb'e yapmaz.. en çok geri dönüşü olan sanalbanka kullanicilarina yapar buda GARANTİ !

şahsen garanti'den de vazgeçmem. en kral hizmeti veren bankadır. korkmayin bişey olmaz .. salak hareketler yapmadiginiz sürece (her maili açmayin,her siteye girmeyin... işler sadece form doldurup yollamaktan daha karışık bi şekilde hiç anlamadan bilgisayarınza her an spy bir program girebilir,ruhunuz bile duymaz. int cafelerden kesinlikle iş yapmayin)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eft limitinizi maksimum 100 YTL tutun o zaman
100 YTL den fazla eft - havale yapılamaz hesabınızdan
ne kadar çözüm olur, o da tartışılır ya, hadi neyse:)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her hareketım ıcın ajan sms koydum hesabımdakı en ufak hareketlerde bıle telfonuma sms gelecektır bence tavsıye ederım baya etkılı bır yontem

D

dnturkey

Misafir
mk++' Alıntı:
ben orada dedımkı bankalar kendı cıkarları zarar gordugunde dedım hanı hatırlıyormusun adanada bı lıse ogrencısı ısbankın hesabına gırıp kendıne 500 ytl gondermıstı ve nekadar zamanda kulagından tutup goturduler bu sadece bı ornek belkı musterılerın kısısel cıkarlarına okadar ılgı gostermezler orası onların bılcegı ıs

o çocuğu tanıyorum. kendi salaklığından yakalandı o. işi bilse kimse hiç bir şey yapamazdı emin ol :)

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar korkuyorsanız, gidip 20-25 ytl civarında olan her girişiniz için ayrı şifre üreten cihazdan alın olsun bitsin. Hemen hemen her bankada var bu sistem hepsinde farklı isimle geçiyor. Şifrematik, i-anahtar, vakıfanahtar vb gibi.

Yok kullanmayacağım diyorsanız, bilgisayarınızın (dolayısıyla şifrenizin) güvenliğinden siz sorumlusunuz. Bir başkasının eline geçmesi halinde olanları zaten imzaladığınız sözleşmede kabul ediyorsunuz. Yoksa felanca bankanın sistemi güvensiz gibi bir durum söz konusu değil. Öyle bir durum olsa zaten 3-5 kişiyle sınırlı kalmaz, tüm kullanıcılara bir şekilde sıçrardı.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
2 yıldır garanti bankası ile calışıyorum ama henuz bir sorunum olmadı

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
2 yıldır garanti bankası ile calışıyorum ama henuz bir sorunum olmadı

Yanlış anlamayın ama bu mesajın kime ne faydası var, yani zaten o bankanın onbinlerce üyesi var hiç problem yaşamayan. Açıkcası birşey yazılacaksada olabildiğince detaylı yazılması taraftarıyım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ya bilmiyoruz konusmayalım ama iki salak her yere sifresini verirse olacagı o..Millet kızdan mail geldi diyo.Yada canım al sana resimlerim diyo indiriyo sonra konusup duruyo.Ben kullanmadım 1 hafta sonra kullanacam.Ama düzenli kullanana sorun olmaz.bilinçli kullanıcı lazım..

Arkadas bilip bilmeden konusmasana sen?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
garanti bankasının internet şubesinde açık olduğu kesin birşey ama her hangi bir oynama yapmak biraz cesaret ister. Paralarla oynamak sorun değil önemli olan yok olmak.
istedikleri zaman çok rahat buluyorlar adamı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5