İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Bankası Ve Paypal

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ayın 4 dünde hesabıma paramı istedim iki gün sonra tamamlandı mesajı geldi beklemeye başladım bu gün ayın 17 si ve hala para hesabıma yansımadı eğer hesap noda yada bankayla ilgili bir sorun olsa para hesabıma geri yansırdı şimdi paranın akibetini nasıl öğreneceğim nasıl bir yol izlemeliyim bu kadar uzun sürmesi bence hiç normal değil

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Önce bankanı ara, bazı bankalarda bazı durumlarda eft/havale için manuel onay gerekebiliyor şubene sorarsan bilirler paranın gelip gelmediğini muhtemelen o para açıkta bekletiliyordur. Eğer bekleme süresi geçtiysede geri gitmiştir.

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce bankanı ara, bazı bankalarda bazı durumlarda eft/havale için manuel onay gerekebiliyor şubene sorarsan bilirler paranın gelip gelmediğini muhtemelen o para açıkta bekletiliyordur. Eğer bekleme süresi geçtiysede geri gitmiştir.

Paranın geri gitmesine sevineceksin deseler inanmazdım :) paranın akibetinin bilmemek akdar kötü birşey yok....

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
En geç 3 gün sürdü paranın kredi kartına artı bakiye olarak geçmesi. Müşteri hizmetlerini arayarak hesabına aktarabiliyorsun artı bakiyeni.

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En geç 3 gün sürdü paranın kredi kartına artı bakiye olarak geçmesi. Müşteri hizmetlerini arayarak hesabına aktarabiliyorsun artı bakiyeni.

kredi kartına istemedim ki hocam ben vadesiz hesabıma istedim ayrıca ilkez yapmıyorum işlemi işbankasına istedim 4 gün ziraat bankasına istedim 5 gün yapıkrediye istedim 4 gün sürdü garantiye ilkez istiyorum oda bana denk geldi işte :(

V

Varista

Misafir
Garanti bankasına 3 günde geliyor bazı haftalarda 2 günde bile geldiği oluyor :)
Şubeni arayıp bilgi almalısın.

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankasına 3 günde geliyor bazı haftalarda 2 günde bile geldiği oluyor :)
Şubeni arayıp bilgi almalısın.

peki şimdi aradım sonuca ulaşamadım diyelim para girişi vs görünmüyor dedi banka ne yapcağım ???? paranın yerini nasıl öğreneceğim paypal hesabımda tamamlandı diyor çünkü :((

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuca ulaşamaman imkansız

Aradım bankayı paypalı anlatmak bile işkence anlamıyorlar bir türlü parada gözükmüyor geri dönemsinimi bekleyeceğim şimdi banka onay vermese tamamlanırmıydı işlem şaşırdım kaldım ????

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypali anlatmak zorunda değilsin ki bu hesaba yurtdışından para gelecekti, karşı taraf yollamış transfer tamamlanmış. üzerine gitmen gerekiyor bankadaki memurun

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypali anlatmak zorunda değilsin ki bu hesaba yurtdışından para gelecekti, karşı taraf yollamış transfer tamamlanmış. üzerine gitmen gerekiyor bankadaki memurun

tamam doğru diyorsunda adam heaba bakıyor panelde gelen giden apra yok diyor nasıl üzerine gideceğimi şaşırdım :(

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Garanti bankası müşteri hizmetlerini ara ona anlat orada hesabına giriş çıkış yada askıda kalan paraları görebiliyorlar olmadı şubeye direkt git dediğim gibi para bekletiliyor olabilir

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankası müşteri hizmetlerini ara ona anlat orada hesabına giriş çıkış yada askıda kalan paraları görebiliyorlar olmadı şubeye direkt git dediğim gibi para bekletiliyor olabilir

Bir duruma göre şuanda paypalın gönderidiği paralarda sorun varmış askıda kalıyormuş dediğinizi yapacağım ama sonuç almazsam paypala durumu nasıl açıklayacağım onu bilmiyorum

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bankadan çözüm bulamazsan, paypala durumu anlatan bir mail at, banka bilgilerin vs ver, onlar iletişime geçerler sanırım?

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankadan çözüm bulamazsan, paypala durumu anlatan bir mail at, banka bilgilerin vs ver, onlar iletişime geçerler sanırım?

Paypala e-mail attım hesabıma geçmediğini ama paypalda tamamlandı yazıdğını falan bildirdim anırım incelerler en son tlf açacağım paypala

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5