İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Bankası'nı Protesto Ediyorum!

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatımda Böyle bir Bankacılık anlayışı görmedim.

İnternet Bankacılığımı Açtırmaya Kalktım...

Bir İnsan 6 Kere Banka Şubesine Yönlendirilirmi,
Bir İnsan 7 Kere Müşteri Hizmetlerini Arattırılırmı,

Böyle Sorumsuz bir bankacılık anlayışı görmedim...
Kime sorsam memnunum diyor. Nasıl memnunsunuz anlamıyorum..

3 - 4 ay önce Garanti Bankasından ZORLA hesap açtılar. Hesap verebilmek için Binbir Şekile girdiler..Bizde daha fazla uzamasın diye açın dedik.. Açtırmaz olaydim..

Kısacası Garanti Bankasını Protesto Ediyorum!
Bundan sonra bırak garanti bankası ile iş yapmayı, kapısının önünden bile geçmem..

Bide fırça yedik sabah sabah bankadakilerden iyimi..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
mohti merhaba , sen yinede bu hesabı al derim, nacizane tavsiyem.içeriğini gördükten sonra memnun kalacaksın.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Daha senden yıllık işlem masrafı kesmediler, birde o var.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İş Bankası hesabımda kesinti yapılmış, bugun öğrenci belgemi verdim para iade edildi. Garanti bankasına gittim öğrenci olsan bile alıyoruz dediler.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş Bankası hesabımda kesinti yapılmış, bugun öğrenci belgemi verdim para iade edildi. Garanti bankasına gittim öğrenci olsan bile alıyoruz dediler.
Garanti öğrenci filan dinlemiyor demek, bir ara açacaktım hesap garantiden iyiki açmamışım :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi böyle bi saçmalık olmaz ya :D oh dedim aldım şifremi dedim. bir girdimki yazan yazıya bakın..

İnternet Bankacılığında Kullanabileceğiniz Hesabınız Bulunmamaktadır.Hesap Açılışları Adımından Hesap Açtırabilirsiniz.

:D dalgami geçior bunlar ya..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yapı kredi iyimiş ozman hiç bişeyden para almıyolar:) yazık valla

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Protesto'mu duydular sanırım :) büyük uğraşlar sonucunda internet bankacılığımı aktif hale getirdim..

tesekkürler iyinet :p

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

garanti bendende alıyordu hesap işletim ücreti. yaklaşık 1-1,5 sene önce öğrenci hesabına geçtim (ünibank sanırım). o günden beri hesap işletim ücreti ödemedim.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatımda Böyle bir Bankacılık anlayışı görmedim.

İnternet Bankacılığımı Açtırmaya Kalktım...

Bir İnsan 6 Kere Banka Şubesine Yönlendirilirmi,
Bir İnsan 7 Kere Müşteri Hizmetlerini Arattırılırmı,

Böyle Sorumsuz bir bankacılık anlayışı görmedim...
Kime sorsam memnunum diyor. Nasıl memnunsunuz anlamıyorum..

3 - 4 ay önce Garanti Bankasından ZORLA hesap açtılar. Hesap verebilmek için Binbir Şekile girdiler..Bizde daha fazla uzamasın diye açın dedik.. Açtırmaz olaydim..

Kısacası Garanti Bankasını Protesto Ediyorum!
Bundan sonra bırak garanti bankası ile iş yapmayı, kapısının önünden bile geçmem..

Bide fırça yedik sabah sabah bankadakilerden iyimi..
Ben direk netten kendim açmıştım hesabımı, Şubeye falan gitmeye gerek yok yanlış yönlendirmişler sanırım. : )

Ben Garantinin Hizmetlerinden memnunum yalnız son bir yıldır Vadesiz Hesaplardan Yıllık 38 YTL masraf alıyorlar. Yok ya otomatik fatura bağlayacakmışız 2 tane, öyle ödemiyomuşuz. Yoksa 38 Milyonu alıyorlar evlat acısı gibi. Şahsen ben kınıyorum bu durumu. Az da değil yaw, yok yere 38 milyon. Hem de her bankada Bedava iken. Bir çok kişi hesabını kapattırdı, Garanti artık aklını başına almalı bence bu konuda tez elden geri adım atmalı. Yoksa çok kaybeder bi 38 ytl uğruna.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatımda tek süresi dolmadan iptal ettiğim kredi kartım Garanti Bonus'du. Adamlar sistemi resmen herşeyden birşey giydirmek için kurmuş, yaygınlığı çok iyi, kampanyaları da cezbedici, aradığınızda kibarlıktan ölüyorlar ama finans tarafını şark kurnazlığına dökmüşler, o zaman öyleydi şimdi bilmiyorum, ama hiç memnun kalmadım kimseye de tavsiye etmem.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankasını işlemleri hızlı ve sorunsuz yaptığım için kullanıyorum. ama gerçekten masraflara gelince yüksek oranlar alıyorlar. internetten eft yapmak maksimum 1 ytl tüm bankalarda garantide 1,5 YTL bu sadece 1 tane örnek..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapı kredi iyimiş ozman hiç bişeyden para almıyolar:) yazık valla

Malesef oda alıyor hesap işletim ücreti yılda 2 kez 15 ytl. Hesabımda 4 tane otomatik ödeme olmasına rağmen. Ama eft den para almıyorlar. İşin kötüsü bende hiç eft yapmıyorum. :p

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Form doldurdum hesap actırmak için 1 hafta içinde gelicek dediler banka kartınıs vs vs ayrıca hiçbirşeyde vermediler form doldurdukdan sonra 1 sene oldu :)))

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef oda alıyor hesap işletim ücreti yılda 2 kez 15 ytl. Hesabımda 4 tane otomatik ödeme olmasına rağmen. Ama eft den para almıyorlar. İşin kötüsü bende hiç eft yapmıyorum. :p
Anaaaa ciddi mi, yapı kredi ne zaman başladı almaya. Ben iptal edeyim o zaman. Hayda, ben iptal edeyim bari Yapı Kredi Vadesizi, kullanmıyorum çünkü boşuna bi de para vermeyim, zaten hesapta para da yok beni borca sokacaklar :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

yapı kredi almaya başladımı...hesap başımı alıyorlar bu parayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5