İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garanti internet şubesi

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar bugün biryere 300 ytl havale yapmaya çalıştım ve garip bir durum oldu.

garantide 150 ytl den fazlasını havale yapmadı.

2 taksitte yapmayı denedim 2.yide yollamadı. ve 2. yi eft olarak kişinin ayrı hesabına yolladım. oldu

çok ilginç bir durum.

belki güvenlik için yapılmış ama 150 çok düşük bir tutar.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
arkadaşlar bugün biryere 300 ytl havale yapmaya çalıştım ve garip bir durum oldu.

garantide 150 ytl den fazlasını havale yapmadı.

2 taksitte yapmayı denedim 2.yide yollamadı. ve 2. yi eft olarak kişinin ayrı hesabına yolladım. oldu

çok ilginç bir durum.

belki güvenlik için yapılmış ama 150 çok düşük bir tutar.

yapması gerek üst sınır 1ooo YTL . (bin YTL) ben yaptım.

başka bir problem olabilir.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybe bin ytl eft! biz 100 ytlyi zor yapiyoruz. ama inat ettim bende 1000 ytl yapacagim 4-5 ay icinde:)

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya abi hesapta para vardı 300 olmadı 250 yaptım olmadı hata mesajında 150 milyon limitini aşmayınız diyodu.

G

GOmaster

Misafir
hitmp3tr_com' Alıntı:
ya abi hesapta para vardı 300 olmadı 250 yaptım olmadı hata mesajında 150 milyon limitini aşmayınız diyodu.

limitlerini deiştirmiş veya
parayı bi yere bağlamış olmayasın ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ah bu garanti ahh birde "wın" diye sloganları var en hızlı internet subesi diye P:p
akbank cok memnunum arkadaşım ne masraf alıyor ne bişi nereye eft yapayım hangi banka olsun eft masrafı almıyo P:

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bence güzel. iş bankası çok soru soruyor girerken ve acemi gibiler bu işte.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankasında günlük havale limiti var, büyük ihtimalle o düşüktür. bankayı arayıp yükseltebiliyorsun.

H

hitmp3tr_com

Misafir
adamlar havaleyi bile ücretli yapmışlar.

hesaplar arası havale 0,30 yeni kuruş
eft 0,80 kuruş olmuş

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
limitini 444 0 444 ü arayıp yükseltebilirsin. artık havale ve eft kesintisine de başladılar. bilmiyorum ne yapacaz :)

F

futbol-tr

Misafir
evet limitini yükseltiyorsun benim de limit düşüktü aradım düzelttiler

M

muzikportal

Misafir
ya bende geçen bankada sordum. bana dediler normal garanti kartınla sanal kredi kartına para gönderebilirsin. bende kredi kartı açtırmadım. şimdide göndermeye çalıştım. Makine soğuk kardeşim. Şimdi git sonra gel yazıyo :) Normal karttan sanal kredi kartına para gitmiyormuş kredi kartı olması gerekliymiş arkadaşımdan öğrendim. Bence eksikleri var genede.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabında para varsa sanal karta para geçiyor.

M

muzikportal

Misafir
TL - USD iki şekildede denedim olmadı. USD hesabını hiç görmedi. TL de şu anda işleminizi yapamıyoruz daha sonra tekrar deneyiniz dedi.

S

sevdik

Misafir
slm

bilmeyenleriniz varsa soylim garantide hesabiniz varsa ki benim var 6ayda bir sizden 22,50ytl kesiliyor tmm dedim bide dolar hesabi var ondadami 22,5$kesilecek batariz vala havalede parali hemde garantiden garantiye

yakinda yapikredi alcam daha rahat

H

hitmp3tr_com

Misafir
evet o paraları alıyolar. o yüzden parayı hesapta hiç tutmuyorum para gelince hemen alıyorum ve havale yapacağım zaman yatırıyorum.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o paralari kullaniyorlar likit fon diye birşey sanırım paranızı işletiyorlar sonra geri veriyorlar benimde 50gitmişti tekrar geri geldi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5