İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garanti sanal kart iptal etme

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefonla şubeyi arayıp kapatabilirsin. netten kapanmaz

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal kart iptal etme isteğinizin nedeni şu mu acaba:

yurtdışından alışveriş yaptığınızda yaptığınız alışveriş tutarı kadar bir provizyon alındığı halde bir sonraki gün de aynı miktarda ikinci bir provizyon alınıyor. Kartta para olmasa bile bu provizyon gerçekleşiyor ve kart eksiye düşüyor

siz bir daha alışveriş yapmak istediğinizde ise aktardığınız para ilkin bu eksiyi telafiye gidiyor.

eğer bu niyetle iptal ediyorsanız şunu da öğrenmenizi isterim:

bir hafta kadar durduğunzuda (açık provizyondaki o miktar) kendiliğinden siliniyor.

Saygılarımla

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bendede oluyor. bigün bi baktım sanal kart -200 ytl. aradım sordum sonradan düzeleceğini falan söylediler. 3-4 gün içinde düzeldi

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurt dışından yapılan alışverişlerde bi miktara bloke koyuyor. bende yurtdışı çeklerinin bozulmasından sonra yaşamıştım aynı problemi ama kendi şubenin elinde genede 1 hafta içinde kendiliğinden bloke kaldırılıyor.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal kartının numarası yerine normal banka kartının numarasını girmen gerekiyor. sonra müşteri hizmetlerinden belirtmen gerekiyor telefonda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5