İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Sanal Kart puanı

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
garanti sanal karttan kazanılan puanları nerde ve nasıl harcayabiliriz?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yine sanalkartla yapılan bir alışverişte olmuyormu denedinmi ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç meraklanmayın arkadaşlar hatırladığım kadarı ile bir şapka 20.000 ( yirmi bin ) puan gibi saçma tanımlamalar vardı.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rkadaşlar alo garantiyi arayarak sanal karttaki bonusu normal karta aktarabilirsiniz. veya değişik internette alışveriş sitelerinden alışveriş yaparsanız size bonus kullanıp kullanmayacağınızı sorar ve bir kısmını bonustan ödeyebilirsiniz.Ama verdikleri bonus nedense yıllık işlem tutarından ve kestikleri kesintilerden ve yaptıkları kur farkından yüksek olmuyor. Bankaları aşırı şekilde dolandırıcı ,her şeyi insanları kandırmak üzere kurmuşlar ve kendilerini denetleyen herhangi bir kurum yok. Müşteri olduktan sonra size ne derlerse kabul etmek zorunda kalıyorsunuz ,zaten hesabınızdan yıllık işlem parası adı altında kredi kartınızdan ve diğer hesabınızdan kesinti yapılmıyormu? sizin paranız bankada kalsa faiz işlemiyor ama onların en ufak parası kalsa acayip faiz alıyorlar. Ben size posta çekini tavsiye ederim en asından ofline birisi ödeme yaparsa komisyon kesmiyor.Birde asya finans bankası internet üzerinden havalelerde para almıyor. iş bankası ve garanti bankası malesef kendi aynı şubesine bile internetten yollasanız alıyor. Geçen gün birisi benim garanti bankası hesabıma aynı bağcılar garanti bankasından şubeden ödeme yaptı 3.şahıs yazıp komisyon kesmişler. bankamatikten kartsız para yatırırlmasındada aynı komisyonu kesiyorlar. Bende gidip asya finas bankasına paramı yatırıyorum mecburen ,sonrada nereye göndereceksem o komisyonla internetten havale eft yapıyorum.
iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5