İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti Sanal Karta para aktaramıyorum:S

F

fatihhk

Misafir
Devamlı "Şuanda işleminizi gerçekleştiremiyoruz............" hatası alıyorum.

Sorun yaşayan var mı?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede aynı problem var müşteri hizmetlerini aradım genel bir problemmiş ne zaman düzeleceğini sordum kesin bir tarih veremeyiz dedi :eek:

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynı sorun var fatihhk kendi hesabına nakit avans çekerkende aynı hatayı veriyor

F

fatihhk

Misafir
ya domain kaydetmem lazım,
gidecek gül gibi domain:D
tam zamanı garanti ne diyim ben sana:(

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatih güzel kardeşim sen söyle domain adresi bana. Ben senin adına alırım hiç kafanı yorma :)

Bu dediğiniz problemle 5 gün önce falan karşılaştım bir daha da girmemiştim tekrar.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu kadar saçma ve lakayt bir hizmet olmaz, nerdeyse beş gundur hizmet vermiyorlar...:(

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar 444 0 333 ü arayarak para aktarımı yapabilirsiniz.
Aramadan önce internet şubesine girerek tanımlamalar bölümünden şifre işlemlerine gidin ve Alo Garanti şifrenizi İnternet şubesi şifresiyle aynı hale getirin.
Daha sonra 444 0 333 ü arayın ve 2 yi tuşlayın ardından kredi kartı işlemleri menüsünü tuşlayın ve operatöre bağlanın.
Operatör annenizin kızlık soyadının rastgele iki harfini soracak.Daha sonra işleminizi gerçekleştirecek.
Sorun en kısa zamanda çözülecekmiş.şimdilik böyle idare edin...:(

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
Arkadaşlar 444 0 333 ü arayarak para aktarımı yapabilirsiniz.
Aramadan önce internet şubesine girerek tanımlamalar bölümünden şifre işlemlerine gidin ve Alo Garanti şifrenizi İnternet şubesi şifresiyle aynı hale getirin.
Daha sonra 444 0 333 ü arayın ve 2 yi tuşlayın ardından kredi kartı işlemleri menüsünü tuşlayın ve operatöre bağlanın.
Operatör annenizin kızlık soyadının rastgele iki harfini soracak.Daha sonra işleminizi gerçekleştirecek.
Sorun en kısa zamanda çözülecekmiş.şimdilik böyle idare edin...:(
Tsk, fatih.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiye'de internet bankacılığı hususunda en iyi Garanti Bankası bilirdim.
Böyle bir sorunu da en geç 2 günde halletmelerini beklerdim.

Günler geçmiş halen düzelmemiş sorun.
Ben de şimdi ne domain alabiliyorum ne de hosting.
Adamlar para kaybettiriyorlar resmen.

Fatih sana da rep mep yok kardeşim : ). Ne o alo garanti malo garanti. Baya uzun iş :) Zaten sinir oluyorum. Şu tuşa tıkla lütfen sonra buna tıkla. Sonra hatlarımız meşgul deyip düşürsün seni hattan : )

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 2 gün önce aradım, sorun değilde bir güncelleme olduğunu söylediler.
alo garanti şifrenizle hesaba para aktarabiliyorsunuz, bunun için 444 0 333'ü arayıp şifrenizi girerek operatore bağlanmanız gerek. yanılmıyorsam önce 3 sonra 5'e tıklanıyordu :p

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar sorun nedir onu anlamadım parayı yurtdışındaki kişilermi size garantiye para yatıramıyormu değilmi sorun.yani garanti visa electrona para yatırılamıyormu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5