İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GarantiArkadaş 1 üye 1,35 YTL !!

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Softreklam Garanti Arkadaş Oranları Yeniden Düzenlenmiştir.

* 1 üye = 1,35 YTL

SoftReklam Hiçbir kazanç elde etmeden gelirini yayıncılara vermektedir.

Mevcut Softreklam üyeleri Panelden kodları alıp kullanmaya başlayabilirler.

SoftReklam'da hesabı olmayan yayıncılar ise aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine gönderdikleri zaman hesapları en kısa süre içerisinde açılacaktır.

İsim soyisim :
Telefon :
Site adresi :
e-mail :
MSN (varsa) :

Banka bilgileri

sube adı :
sube kodu:
banka adı:

Bu Ay (Mayıs) içerisinde üye olan veya daha öneceden üyemiz olan yayıncılar bu kampanyadan faydalanacaktır.
* KDV dahil edilmiş fiyattır. Fatura kesmeyen yayıncılara KDV ödenmeyecektir ve %15 vergi kesntisi uygulanacaktır.

Soft Reklam

e-mail: [email protected]
MSN : [email protected]
Tel : 0346 2244754

D

desertsun

Misafir
ben softreklam kullanıyorum.garantıarkadas banner kodları değiştimi bu kampanya için.yani şuanki sitemızde bulunan banner kodları ile bu yeni ücretten faydalanabiliyormuyuz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akşam bannerlerde bir degişme vardı his ettim bişey edilyor düzelme var dedim ve hissim dogru cıktı hekese hayırlı kazanc diliyorum

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekabet budur ya! Hahahah sevdim bu isi
aslında fiyatları beraber arttırdıysakda bu olay rekabet falan değil. sofreklamla ileride daha çok iş yaparız.
arttırmadan önce görüştük bu olayın benim için apayrı bir değeri var kar falan hikaye oldu :p

neyse konu dağılmasın ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aslında fiyatları beraber arttırdıysakda bu olay rekabet falan değil. sofreklamla ileride daha çok iş yaparız.
arttırmadan önce görüştük bu olayın benim için apayrı bir değeri var kar falan hikaye oldu :p

neyse konu dağılmasın ;)

siz kimsiniz ringofon yetkilisi falanmı ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pardon ama bu fiyat g.a kendi yükseltmesi gerekmiyormu ?? ana partnerlerin bu fiyatttan vermesi garip geldi.

W

wapekiz.com

Misafir
ya bu id ler değişti mi ben anlamadım orasını,ringofon panelde 2xxx die gözüküyor ama benim ki şuan 1xxx diye başlıyor,hangisini kullancaz kafam karıştı

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede suanda olan banner kodlarımız degişcekmi yoksa ekli olanlar hiç degişme yapmasinmi tam bilgi verilse iyi olur eksik bilgi geldi bence

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar panelden her banner isteğinizde yeni id vermektedir yani bir idnix 1xxx ken diğeri 2xxx olsada sorun olmaz.

Mevcut idleriniz ve bannerlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz banner ve id konusunda yenilik yapmaya gerek yoktur.

Y

Yamaha

Misafir
0.75 den alacakmişiz ödeme yaparken uye sayısına göre hesaplanacakmis banada öyle haber verildi

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SoftReklam dan üye olanlar panelde gördüğünüz fiyat önemli değil üye sayınız önemlidir ödeme alırken üye sayısına göre ödeme alacaksınız.

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna vergiler fln dahil mi ? Mustafayla konuştum bi ara vergi fln düştü 1 ytl'den 65 krs kaldı :D net olarak ne kalacak bize?

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna vergiler fln dahil mi ? Mustafayla konuştum bi ara vergi fln düştü 1 ytl'den 65 krs kaldı :D net olarak ne kalacak bize?
Sanırım net rakam 0,99-1 ytl arası bişi olcak başlıkta yazana göre.Tabiiki fatura kesemeyenler için.

1,35 / 1,18 = 1,144 ytl (Kdv farkı fatura kesmeyenler için)
1,144 / 1,15 = 0,995 ytl (Fatura kesmeyenler için vergi kesintisi)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5