İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GarantiArkadas Çok KAZANACAKSINIZ

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiti yüksek olan 10.000+ sitelere Garanti Arkadaş affiliate ortaklığı verilecektir.

Sisteme Pop-up açarak iyi paralar kazanabilirsiniz.

Her üye başı 0,75 YTL alacaksınız Ödemeler aylık yapılacaktır

Sitelerinde kullanmak isteyen kişilerin aşağıda istenen bilgileri [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir

Site adresleri:
günlük toplam tekil hit:
istatistiğe bakılabilecek extreme veya benzeri sayaç linki:
Mail/MSn:
Telefon:
Ödeme için banka hesap bilgileri:

Ayrıca [email protected] MSN adresinden de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Soft Reklam

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
7500+ tekil hite sahibim uygun mu ve sadece popup açmam mı gerekli banner ekleyemiyormuyum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon ama ringofon.com affilate üyesi olan bu hizmeti zaten ringofondan alıyor... ??

http://www.ringofon.com/affiliate/GAbannerHazirla.php

Bir (1) aylık periyod içerisinde gerçekleştirilen Ringofon ve GarantiArkadaş satışları (yeni üye kayıtları) karşılığında, aşağıdaki tabloda yer alan aylık satış baremine denk gelen birim miktarda ödeme yapılacaktır.

Yeni Üye Kaydı Üye Başı Ücret
5.000 ve altı YTL 0,75 + KDV
5.001 - 10.000 YTL 0,83 + KDV
10.001 - 15.000 YTL 0,90 + KDV
15.001 - 20.000 YTL 0,98 + KDV
20.001 ve üzeri YTL 1,05 + KDV

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ringofondan direkt link verilmiyor. Bannerlerinde uyaniklik yapmislar, üyelik yaptiramiyorsunuz. Adam üye ise sifresi ile giriyor yoksa "xxxx e üye gönder üye ol" diye mesaj cikiyor, bunda da bizim gelirimiz yok cünkü direkt cepten gönderilmesi gerekiyor bunun.

M

MerKuR

Misafir
tiryakiforum.net senin sahsına yada softreklam sahsına hic bi lafım yok.
ama şu varki milleti kazıklamayın 3 ayda bi 100 konturu zor alan var buralarda kaptırmasın konturunu pls bu yanılgıdan biran önce dönün bu işin mobali var.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece Pop-up mu kabul ediliyor banner gösterim olmuyor mu-?

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiryakiforum.net senin sahsına yada softreklam sahsına hic bi lafım yok.
ama şu varki milleti kazıklamayın 3 ayda bi 100 konturu zor alan var buralarda kaptırmasın konturunu pls bu yanılgıdan biran önce dönün bu işin mobali var.

Sadece Ringofon bunu yapmiyor. Herkes bunu yapiyor, Türkiyede ve Dünyada. Bu isler böyle yürüyor. Ne zaman ki milletin cani yanmaya baslayacak o zaman aboneliksiz logo/melodi/sms imkani sunanlar cikacak.

Insanlarin aciklarindan faydalaniliyor, insanlar da birsey almadan önce iyice okumayi ögrensinler diyorum. Ringofon olmazsa baskasi yapar. Ayni dialer indirenler gibi veya bedava xxx yazisina atlayanlar gibi.

Akil var mantik var, kimse kimseye bedavaya birsey vermez.

M

MerKuR

Misafir
Sadece Ringofon bunu yapmiyor. Herkes bunu yapiyor, Türkiyede ve Dünyada. Bu isler böyle yürüyor. Ne zaman ki milletin cani yanmaya baslayacak o zaman aboneliksiz logo/melodi/sms imkani sunanlar cikacak.

Insanlarin aciklarindan faydalaniliyor, insanlar da birsey almadan önce iyice okumayi ögrensinler diyorum. Ringofon olmazsa baskasi yapar. Ayni dialer indirenler gibi veya bedava xxx yazisina atlayanlar gibi.

Akil var mantik var, kimse kimseye bedavaya birsey vermez.
bu tur sitelere destek olmayın webmasterler. sizin uzerinize dusen bu sadece milleti soymaya calışan sitelere aracı olmayın benim demek istedigim bu.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tur sitelere destek olmayın webmasterler. sizin uzerinize dusen bu sadece milleti soymaya calışan sitelere aracı olmayın benim demek istedigim bu.

kullandığın laflara dikkat edersen iyi olur. sana zorla kullan diyen yok yorumlarını kendine saklarsan sevinirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben senle ve soft reklamla alakalı bişey demedim. ama genel olarak yanlış olan bişeyide uyarmak hakkım die düşünüyorum
bunu daha önce de yazmıstım. bu bir pazarlama stratejisidir. firmalar, müsterilerin hosuna gidecek özellikleri ön plana çıkarırlar. örneğin bmw araba satarken 200 euro taksitle araba veriyoruz der, ama bayiye gittiğinde bin bir türlü para gittiğini öğrenirsin. o zaman napıyoruz bmw de almıyoruz :p

M

MerKuR

Misafir
bunu daha önce de yazmıstım. bu bir pazarlama stratejisidir. firmalar, müsterilerin hosuna gidecek özellikleri ön plana çıkarırlar. örneğin bmw araba satarken 200 euro taksitle araba veriyoruz der, ama bayiye gittiğinde bin bir türlü para gittiğini öğrenirsin. o zaman napıyoruz bmw de almıyoruz :p
bende bu pazarlama da aldatmaca oldugunu belirtmek istedim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de, o zaman televizyon kanalları da reklam göstermesin, radyolar reklam almasın, gazeteye reklam basılmasın. istatistik gibi pazarlama da yalan söylemenin baska bir yoludur. sistemi değistiremeye çalısmak anlamsız. konu dağıldı ama, garanti arkadası kullanıyorum memnunum :p

M

MerKuR

Misafir
iyi de, o zaman televizyon kanalları da reklam göstermesin, radyolar reklam almasın, gazeteye reklam basılmasın. istatistik gibi pazarlama da yalan söylemenin baska bir yoludur. sistemi değistiremeye çalısmak anlamsız. konu dağıldı ama, garanti arkadası kullanıyorum memnunum :p

Elbette birileri aglarken birileri guluyo dunyanın kanunu bu işde malesef.Sistemi degiştiremeyiz.
Konuyu cok fazla dagıtmak istemiyorum. ama yinede aynı sekilde kendinizin kandırıldıgınızı düşünerek kulanın. tabi kulanabilirseniz gonul rahatlıgıyla.

D

DirtyZen

Misafir
MerKuR arkadaşıma katılıyorum. yanlız bu site için değil genel olarak. yanlız biz kendimizin üye olmayacağımız siteleri üyelerimize/ziyaretçilerimize 3-5 kazanacağız diye dayatmamız ne kadar doğru olur? ben şahsımsa bu tür sitelerin reklamlamlarını sitelerime koymam. koyan sitelerde de gezmem.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar konuyu çok fazla dağıttınız. sistemi kimseye zorla kullanın demiyoruz. herkes kendi özgür iradesi ile kullanır yada kullanmaz.

bu sistemlerden memnun değilseniz kullanmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5