İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantiarkadas.com Sorun Varmı Satışlarda,?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalr son 3 gündür Garantiarkadas.com Sorun Varmı Satışlarda,? ben yaşıyorum satışlar 3/1 oranında azaldı bir kaç kullanan arkadaşa sordum onlarda kötü düşü oldugunu ilettiler acaba bu sorun telsim veya turlcell demi yada sistemdemi sorun var diye merak ettim.

Aynı sorun yaşayan varmı aranızda paylaşmak isteyenler bekliyorum..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2000 hitli sitemde 3 gün denedim ama hiç bir üye yapamadım sorun bendemi yoksa sponsordamı bilemiyorum...

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet var 3/1 oranında belkide daha fazla oranda satışlar düştü.. hit aynı satış yok.. bununda tadı kaçıcak sanırım

W

wapekiz.com

Misafir
bende 2000 tekillli sitemde kullanıyorum ve hiç bir kazanc elde edemedim,anlamış değilim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 3000 gunluk sıtemde cumartesı pazar 6-7 uye yaptım bu bıkac gundur hıc yoktu bugun gene 3-4 kısı almıs sanırım sıstemde vardı ama duzeldı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
siz 2k - 3k diyosunuz ben 25k+ ile 2 üyeden fazlasını göremedim gerçi bi önemi yok kaldırdım gitti ben kazanamıyosam onlarda kazanamaz boşu boşuna sizde kazanamıyorsanız tutmayın bannerları devir kötü hemde çok kötü...

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hafta sonu formu değiştirmişlerdi 60-70 üye çıkmış günlük.Ama son 3 gündür 15-25 üye arasında seyrediyor üye olunan formu değiştirmedikleri için.Bence reklamları kullanmaya devam edecekseniz hafta sonları akşamlarını bekleyin.Hafta içi banner ı değiştirin farklı bi banner koyun daha kazançlı çıkarsınız tahminimce.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
günde bir üye sanırım size göre iyi :p

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz sistemden kaldıralı 2 hafta oldu. Garanti de buraya kadarmış.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar [email protected] adresine su maili gonderdım suan ıtıbarıyle onların agzından garantı arkadasa ıletılmesı daha dogru olur
mail:

merhaba
ben sizin eskilerde beri olan affilatelerinizdenim size sunu soylemeliyim garantiarkadasta sanırım sorun var 1 haftadır lutfen surayı okuyun goreceksınız http://forum.iyinet.com/ortaklik-affliate/49697-garantiarkadas-com-sorun-varmi-satislarda.html burası trnın en buyuk webmaster forumu ve herkes sıkayetcı + bir reklam sırkketı olan ultrasponsorda garanti arkadas reklamlarının uye getırmemesi sebebiyle anlasmayı bıtrmıs lutfen bu yazıları garantı arkadas a gosterın vede bu yaptıklarından vazgecsınler hem sız ekmegınızden oluyorsunuz hemde biz lütfen bu konu ıle ılgılenın sızden ayrıntılı bır bılgı ıstıyorum saygılar

Paranoia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tarz bir durumun oluşacağı çok önceden belliydi. Bilinçsiz bireyleri üye yapıp hatlarından kontürleri çekmekde bir yere kadar. Bu konu ile ilgili yasal bir süreçde başladı duyduğuma göre.

Ek olarak; bir kaç gün önce haberlerde belki izlemişsinizdir. Yaptıkları parti ve partide yaşananları kimse tasfip etmedi ve o konu hakkındada bir soruşturma var.

Açıkcası Garantiarkadaş reklam sistemide buraya kadar benim görüşüm

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar Sistemdeki acık sebebi yüzünden Turkcell den kontur düşmüyormuş ve baya bir kazanç elde edilmiş Turkcell Garantiarkadas.com dava acmış.

Garantiarkadaş.com da sistemi degiştirip acıgı kapatmış o yüzden Turkcellde sanırım biraz sorun yaşadıalr ve yaşıyorlar o yüzden satışlar böle olacakmış eskisi kadar cok olmucakmış.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde herhangi bir sorun bulunmamakta lakin artık üye olan kişi sayısında azalma var. O nedenle artık çok az sayıda yada hiç üye çıkmamaktadır.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal olarak potansiyel internet kullanıcıları ve ziyaretçileri bu tür konulara meraklı olanlar üye olmuştur bu zamana kadar,bence biraz mola verip bi kaç ay sonra yeni bir tarzla devam edilse daha iyi olur.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelen cevap su sekılde

Sayin Site Yoneticisi,

Sikayetinizi uzerine gerekli testler yapilmistir. Herhangi bir sorunla karsilasilmamistir. Siteniz uzerinden alinan tum satislar normak olarak raporlara islenmektedir.

Ancak sitenizde uzun zamandir ayni bannerları kullanıyorsaniz satislarda bir dusus yasayabilirsiniz. Sitenizdeki bannerları Ringofon Affiliate panelinden yeni bannerlar ile degistirebilirsiniz.

Saygilarimizla,

arkadaslar [email protected] adresine su maili gonderdım suan ıtıbarıyle onların agzından garantı arkadasa ıletılmesı daha dogru olur
mail:

merhaba
ben sizin eskilerde beri olan affilatelerinizdenim size sunu soylemeliyim garantiarkadasta sanırım sorun var 1 haftadır lutfen surayı okuyun goreceksınız http://forum.iyinet.com/ortaklik-affliate/49697-garantiarkadas-com-sorun-varmi-satislarda.html burası trnın en buyuk webmaster forumu ve herkes sıkayetcı + bir reklam sırkketı olan ultrasponsorda garanti arkadas reklamlarının uye getırmemesi sebebiyle anlasmayı bıtrmıs lutfen bu yazıları garantı arkadas a gosterın vede bu yaptıklarından vazgecsınler hem sız ekmegınızden oluyorsunuz hemde biz lütfen bu konu ıle ılgılenın sızden ayrıntılı bır bılgı ıstıyorum saygılar

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok be 1 hafta koydum 450 üye yaptım, son 4-5 gündür ise 2 ile 5 üye arası degisip duruyor. popupu kaldıralım sagda bannerları kaysın :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5