İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garantiarkadaş gibi sistem kurmak ?

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hani bu garantiarkadaş ve benzeri siteler varya cep telefonu ile üye oluyorsun onaylatıyorsun sonra haftalık belli bi ücretle üye yapıyorsun böyle bi sistem nasıl kurulabilir? kimlerle ilişim kurmak gerekir? kaç paradır kurulum ücreti vs. vs. ? sanırım cok zor bişey değil çünkü son zamanlarda enaz 15 sitede böyle bir üyelik türü grmeye başladım hepsi de arkadaşlık sitesi idi. böyle bi sistem kurarsam arkadaşlık sitesi dışında başka bi fikrim var. cevaplarınızı bekliyorum

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oturup gsm şirketleri ile konuşup ayak bastı parası olarak da 100 bin dolar filan odemen gerekir sonra da siteni hazırlaman lazim ki biraz zor iş:(
4 haneli numaralardan alman lazim oncelikle yani su radyo istek gibim olanlar, sonra da işte logo melodi icin de hizmeti alman gerekiyor, sonra tüm yazılımları da kendin yazacaksin

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi 100 bin $ oldugunu sanmıyorum ben ya :D makul bi fiyattır, 2 3 bin lira yıllık

duslerdunyasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazla apartma 100 $ boyle bi sistem kurarsin uyguna saten genelikle sirketlerle anlasmali oldugu icin fazla pahali olcagini sanmıyorum

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeri geldiğinde 1 milyon ytl 'nin sizin için sorun olmıyacağını kanıtlamanız gerekiyor operatörlere.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen karaLi nin dedigi gibi, banka teminatı filan da vermeniz gerekebilir. Nerden mi biliyorum bizzat 1,5 yıl boyle bir işin içinde bulundum bizzat kodlamasını da yaptım.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
garantiarkadaşın *milyon dolarlık bir şirket oldugunu varsayarsak(bir yerlerde yazıyorlardı ciroları şukadar v.s diye) o sistemin 100bin$'a kurulması komik gelir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gms operatörü ile gidip görüşüyorsun ve projeni anlatıyorsun ilk önce projenin uzun vadeli bütcenin yetecegini ve projenin tutacagına ikna ediyorsun.

Egerki proje ve maddi durumunuz uygun görülürse sizden belli başlı istekleri oluyor şirket bilgileiri vss.. sonra bankadan 80-90bin $ lık teminat göstermesini verdiğiniz sürede istenilen rakamlara ulaşmassa ödeyeceginiz tazminat.

diyorki her işlemden senden %60 ben alırım diyor. sonra devlet diyor hop benide gör diyor devlette diyor %20 de bana ver diyor. ee bu işin daha başlangıcı reklam giderin vss. %15 de bu sana kalıyor %15 artık ne cok satarsan o kadar kazancın artıyor.

anlıcagınız aslında bu işler için yapılan genel masraf 100-150 bin $ min..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yaş 30 kemale erdik nerdeyse azcık dinleyin...
Permission da aynen detaylı anlatmış işte, 100 bin bu işin minimum gideri, kaldı ki kazandığın parayı da gsm şirketleri sana en erken 45 gün sonra filan öderler, tabi işin gidişatına göre bu süre düşer yani kısaca cepte de para olması gerek...

milli piyangodan para çıksaydı yapacağım iş bu idi benim artık seneye diyelim:)

RifatK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 Dolara varsa bir tanede bana ayırın arkadaşlar !

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yaş 30 kemale erdik nerdeyse azcık dinleyin...
Permission da aynen detaylı anlatmış işte, 100 bin bu işin minimum gideri, kaldı ki kazandığın parayı da gsm şirketleri sana en erken 45 gün sonra filan öderler, tabi işin gidişatına göre bu süre düşer yani kısaca cepte de para olması gerek...

milli piyangodan para çıksaydı yapacağım iş bu idi benim artık seneye diyelim:)
Yabi böle bi sistem yapıcaksan olayın cepteki bir milyonu 5 milyon yapmak olucak :) eldeki 1'i 5 yaptırmıyor malesef.
Min 100.000 $ ı teminat göstersen yeter ama onun sonrasında o parayı kazanmalısınki gsm şirketlerine kaptırma direk parayı..

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti arkadaş gibi değilde dosyaci.com gibi bir sistemin nasıl kurulduğunu kaça patlayacağını hep merak etmişimdir oda 100k dolar'a mal olmaz herhalde :) bi bilgisi olan varmıdır bu konuda da acaba?

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti arkadaş gibi değilde dosyaci.com gibi bir sistemin nasıl kurulduğunu kaça patlayacağını hep merak etmişimdir oda 100k dolar'a mal olmaz herhalde :) bi bilgisi olan varmıdır bu konuda da acaba?
100 k dolar 4 haneli numara için gerekli sadece gerisi kolay zaten :) yani numara kullanmadan yaptırabilirim dersen evet çok ucuza malolur ;)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım yenisin arkadaşım benim gibi acemisin birazda :) sen böyle sistemi filan boşver otur güzelce bir programlama dili öğren bununla birlikte google amcayı iyice tanımaya çalış tabi bu arada ingilizce bilmiyorsan hemen bir kursa kayıt ol ve yemeden içmeden bu üçüne çalış 1-1,5 yıl civarı yeterli olur sonrasında emin ol güzel paralar kazanacaksın sistemin maliyetini AkrepList en doğru şekilde anlatmış kendim araştırmıştım teminat göstermen gerekiyor sonra operator senden sistemine ve oranın şartlarına göre bir pay alıyor vergiler sunlar bunlar derken yükün artıyor birde öyle bir sistemin kontrolunu saglamak yazılımdı sunuculardı filan demek bu işi yapabilmek için asgari olarak bankada 250 000 Ytl filan nakit lazım sana..

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kulaklarındaki çınlama seslerini pamukla tıkasanda engelleyemezsin biliyorsun dimi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5