İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantiarkadas la ilgili

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar garantiarkadas.com un kendi sponsor programını kullanıpta ödeme alan arkadaşlar varmı acaba eğer varsa bilgi verebilirler mi ?
saygılarımla

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nasıl kendi ? ringofon paneli altınd ayapıyor ve ödeme alınıyor sorun endir ki.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sorun yok sadece ringofon aracılıgı ile reklam yayınlayan ve para alan varmı diye merak ettim forumda genelleme softreklam la çalışıyor yanılmıyorsam o yüzden sormak istedim

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ringofon ödemeyi Softreklam'a yapıyor, softreklam da kendi üyelerine dağıtıyor. Ringofon (Direkt üyelik) her ayın 15'inde ödeme yapıyor. Sorun olmuyor.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl olsa kandırdıkları 250 bin üye var. elbetteki size de ödemesini yaparlar.. bedava deyip ..

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında "bedava üyelik" diyerek herkesi üye yapıyorlardı. üyelik bedavaydı ama abonelik şeklindeydi ve 2. hafta kontörler düşmeye başlıyordu. eğer hemen iptal etmek isterseniz de iptal ücreti olarak da kontör düşüyordu. yani üye olduğun anda kontörlerinin düşeceği garantiydi yani bedava değildi aslında.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya softreklma vs.. bunlar firma ile anlaşıp reseller şeklinde çalışıyor bana webmaster kazandır sende bend ekazanayım diye ringofon diyor tek tek üye ile ugraşmaktan grup oluşturup 5-6 kişi ile muatap olayım onalrda üye yaptıkalrı partnerlerle muatap olayım diyor mantıklı..

smsnet de bu yöntemi kullanır alt parner olayı. 100 ana parner olsa onalrın altında 1000 üyeye ulaşıyor. suana kadar direk ringofon ve fixpartner de çalıştım sorunsuz paramı almadım soft reklam veya başkası ile çalışmadım ama parası kalan olmadı sanırım bu g.a ve ringofon abonelikleirnde..

Hiç ringofon parnerindne paramı alamdım diyen cıkmadı..

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim rinfofonla hiç bir alakam yok, ortaklığımda yok.

sadee insanlara bannerlarında kocaman "BEDAVA" yazıpta, melodi ücretsiz ama "aylık/haftalık 20 kontör üyelik ücreti var" bölümünü göstermemesi, hala da garantiarkadas.com da üyelik şartlarının üye olurken söylenmemesi, sizce kandırmaca bir düzen değilmidir

eşşek kadar yazsalar bannerlarına İLK MELODİ BİZDEN HAFTALIK ÜYELİK SADECE 10 KONTÖR diye ringofona, garantiarakdaş.com'a yazsalar TELSİME MESAJ BEDAVA AMA AYLIK BİLMEM KAÇ KONTÖR, diye

bu 250 bin üyeden kaçı üye olurdu bunu sorarsanız kendinizde cevabı bulursunuz phantasm

K

Kayıtsız Üye

Misafir
GARANTİARKADAŞ İPTAL

GARANTİ ARKADAŞTAN İPTAL OLMAK İSTİYORUM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5